Billy Blue College of Design

Billy Blue College of Design - приватний, вищий навчальний заклад, який входить до складу Torrens University Australia. Університет організовує своїм студентам оплачуване стажування у відомих компаніях.

 

 • Заснований у 1986 році

 • м. Сідней, Мельбурн та Брісбен (Австралія)

 

Цікаві факти:

 • Університет організовує своїм студентам оплачуване стажування у відомих компаніях

 • Billy Blue College of Design є членом Laureate International Universities

 • ВНЗ співпрацює з такими відомими компаніями як MTV, Landor, VOGUE та багато інших

 

   

Опис університету:

Billy Blue College of Design - приватний, вищий навчальний заклад, який входить до складу Torrens University Australia. Університет пропонує студентам великий вибір програм у сфері моди, дизайну та технологій. Усі викладачі ВНЗ є професіоналами та мають великий досвід роботи у сфері моди та дизайну. Навчальні програми містять у собі лекції та практичні заняття, які допоможуть студенту стати фахівцем своєї справи та конкурентно спроможним на ринку праці.

 

 

Розташування:

Billy Blue College of Design має свої кампусі у 3 містах Австралії: Сідней, Мельбурн та Брісбен. 

 

 • БРІСБЕН

Брісбен розташований на сході Австралії й є столицею штату Квінсленд. Місто динамічно розвивається і претендує на звання культурно-ділового центру Австралії.

 

 • СІДНЕЙ

Сідней є столицею штату Новий Південний Уельс та є основним фінансовим центром Австралії. Сам кампус ВНЗ знаходиться у самому центрі міста біля будівлі сіднейської мерії.

 

 

   

  • МЕЛЬБУРН

  Мельбурн є столицею штату Вікторія та є другим найбільшим містом в Австралії. Відомий як культурний центр Австралії. Місто сповнене жвавим творчим життям, тому студенти після навчання можуть насолодитися театральними виставами, музичними заходами та художніми галереями.

   

  На території усіх кампусів розташовано усе необхідне для навчання та відпочинку, тут є спортивні майданчики, бібліотека й зони для відпочинку та розваг. Всі навчальні кабінети оснащені новітньою технікою та обладнанням.

   

Проживання:

Billy Blue College of Design не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.