Blue Mountains International Hotel Management School

Blue Mountains International Hotel Management School вищий навчальний заклад, програми якого побудовані за швейцарською системою освіти та мають міжнародне визнання.

 

 • Міста: Леура, Мельбурн та Сідней (Австралія)

 • Заснований у 1991 році

Цікаві факти:

 • Навчальні програми BMIHMS акредитовані Tertiary Education Quality and Standards Agency (TEQSA) та World Tourism Organization (UNWTO)

 • ВНЗ є членом національних та міжнародних організацій, таких як The International Centre of Excellence in Tourism & Hospitality Education (THE-ICE), Association of Commonwealth Universities (ACU), Council for Australasian Tourism and Hospitality Education (CAUTHE) та багато інших

 • Університет співпрацює з багатьма готельними мережами в Австралії, як Hilton, Four Seasons, та багато інших

 

   

Опис університету:

Blue Mountains International Hotel Management School вищий навчальний заклад який входить до складу Torrens University Australia. BMIHMS є одним із перших університетів, який відкрив програми у сфері готельної справи в Австралії.

 

Навчальні програми ВНЗ побудовані за швейцарською системою освіти та мають міжнародне визнання. Багато уваги приділяється практичним заняттям, тому BMIHMS організовує студентам оплачуване стажування у міжнародних або австралійських готельних мережах, туристичних компаніях та агенції по організації заходів.

 

Розташування:

Blue Mountains International Hotel Management School має свої кампуси у 3 містах Австралії: Леура, Мельбурн та Сідней.

 

 • МЕЛЬБУРН

Мельбурн є столицею штату Вікторія та є другим найбільшим містом в Австралії. Відомий як культурний центр Австралії. У Мельбурні дуже жваве творче життя, тому студенти після навчання можуть насолодитися театральними виставами, музичними заходами та художніми галереями.

Кампус BMIHMS розташований у самому центрі міста поруч з туристичними агенціями та готелями. Тому кампус ідеально підходить для студентів, які бажають вивчати готельний бізнес.

 

 

   

  • СІДНЕЙ

  Сідней є столицею штату Новий Південний Уельс та є основним фінансовим центром Австралії. Сам кампус ВНЗ знаходиться у самому центрі міста біля будівлі сіднейської мерії. У цьому кампусі навчаються студенти 3 курсу бакалавра та магістратури.

   

  • ЛЕУРА

  Місто Леура знаходиться за 100 кілометрів від Сіднея у національному парку Blue Mountains. На території кампуса є усе необхідне як для навчання так й для відпочинку. Тут розташовані спортивні майданчики, зони для відпочинку, бібліотека та головна будівля. У кампусі Леура навчаються студенти 1 та 2 курсу бакалавра.

   

Проживання:

Blue Mountains International Hotel Management School має свої резиденції тільки у місті Леура. Студенти мешкають у комфортабельних двомісних кімнатах готельного типу з окремою ванною.

У Сіднеї та Мельбурні ВНЗ допомагає студентам із пошуком та орендою помешкання.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.