Charles Darwin University

Прогресивний австралійський університет, що розташувався у кількох кампусах у Північно-Східній  Австралії. Тут студенти здобувають наукові ступені, професійно-технічну освіту, здійснюють провідні дослідження і знаходять особистий професійно-життєвий шлях.

 

 • Дарвін, Пальмерстон, Сідней, Катерін, Аліс-Спрінгс, Австралія

 • Заснований у 2003 році

 

Цікаві факти:

 • CDU входить у ТОП-100 університетів у Азійсько-тихоокеанському регіоні

 • CDU посідає 91 місце у рейтингу THE Asia-Pacific University Ranking 2019 серед 300 університетів Східної Азії, Південної Азії та Океанії

 • У рейтингу Times Higher Education Impact Rankings 2020 CDU входить у ТОП-100 університетів за суттєвий вплив у напрямку соціальної відповідальності (United Nation’s Sustainable Development Goals (SDG))

 • CDU посідає 2-ге місце у рейтингу  австралійських університетів за рівнем початкових зарплат випускників бакалаврату, які працюють повний робочий день. Їхня середня зарплата складає $67,400 за рік, а рівень працевлаштованості сягає 82%

 • The Good Universities Guide нагородив усі австралійські університети “5 зірками” за високий рівень надання освітніх послуг, базуючись на критеріях працевлаштованості випускників, їхньої зарплатні, забезпеченістю навчальними матеріалами, рівні викладання і таке інше.

 • CDU 5-ти зірковий австралійський університет, який входить у ТОП-10 найкращих університетів країни за рівнем працевлаштованості та зарплатні випускників магістратури та вищих ступенів.

 

   

Опис університету:

Charles Darwin University (CDU) розташований на тропічній півночі Австралії, у місті Дарвін. До того ж він має кампуси і в інших австралійських містах. Це зумовлено історією виникнення університету, адже його було створено внаслідок об’єднання різноманітних коледжів та університетів у 2003 році. 

 

CDU має безліч переваг, серед яких гнучкість освітніх програм (наприклад, університет є лідером в онлайн-навчанні), креативність, адаптивність освітніх підходів, свобода прийняття історії і традицій корінних австралійців і культури новоприбулих міжнародних студентів. 

 

Університет пропонує вивчати програми вищої освіти, проводити на своїй базі наукові дослідження, проходити курси професійно-технічної освіти та найрізноманітніші тренінги. В університеті пропонуються наступні напрямки навчання:

 • Accounting

 • Arts

 • Business

 • Communications and Design

 • Community Services and Social Work

 • Creative and Performing Arts

 • Culinary Arts

 • Education

 • Engineering

 • Exercise and Sport Science

 • Hair and Beauty Services

 • Health

 • Humanitarian, Emergency and Disaster Management

 • Humanities and Social Sciences

 • Indigenous Knowledges

 • IT and Network Engineering

 • Languages and Linguistics

 • Law and Legal Studies

 • Nursing and Midwifery

 

Якість викладання певних предметів є найкращою в країні, про що свідчить наступна статистика: такі спеціальності, як правознавство, освіта, психологія, соціальна робота, медсестринство входять у ТОП-10 найкращих в Австралії, адже випускники CDU за цими напрямками  отримують найвищі зарплати (в середньому від $64 000 до $80 000) 

 

Якщо ж розглядати якість освітніх програм через рівень працевлаштованості випускників, то успішно працевлаштувалися близько 80-93% випускників CDU, які навчалися за наступними напрямками: інженерія, гуманітарні та соціальні науки, природничі науки, науки про навколишнє середовище, сільськогосподарські спеціальності, медсестринство, право. 

 

Студентське життя CDU досить насичене. Тут діє власна галерея мистецтв, де постійно оновлюються виставки і проходять зустрічі з відомими митцями.  Для тих, хто полюбляє співати - проводяться зустрічі з хоровим співом, для танцюристів-любителів - відкритий гурток сальси. До того ж щотижня тут проходять відкриті тренування з футболу та фітнесу для тих, хто хоче тримати себе у формі. Також, тут відбуваються міжкультурні вечори, де студенти з різних країн діляться своїм досвідом і світобаченням. Але і про місцеву культуру не забувають. На початку кожного академічного року відбувається кінофестиваль австралійської культури, аби ввести міжнародних студентів у місцевий культурно-історичний контекст. Ярмарки вакансій, інформаційні сесії, зустрічі з професіоналами у своїх галузях - усе це і не тільки - у позакласному житті  CDU.

 

При університеті діє кілька дослідницьких центрів, серед яких ті, що займаються науками про здоров’я, навколишнє середовище, енергію та ресурси, суспільство і проблеми корінного населення. 

 

Розташування:

Кампус Casuarina

 

 

Casuarina campus - це найбільший простір для навчання та головний хаб вищої освіти, наукових досліджень, професійно-технічних курсів та тренінгів.  

Кампус розташований на півночі міста Дарвін, в його околицях, всього за 15 кілометрів від бізнес-центру міста, і лише за 20 км від міста Пальмерстон.

Найближчий шопінг-центр - всього за 10 хв ходьби від кампуса, але з транспортом тут проблем немає, тому з легкістю можна дістатися до будь-якої точки міста.

До того ж університет має власний безкоштовний автобус для студентів, який курсує між кампусами Casuarina і CDU Waterfront. А ще - вам знадобиться лише 10 хвилин на машині, щоб дістатися до найближчого аеропорту - Darwin International airport. 

 

Palmerston-кампус

 

Кампус Пальмерстон знаходиться у тропічному куточку, порослому чагарниками, але у пішій доступності від центру міста. Миловидний став приваблює велику кількість різних птахів, тому атмосфера на кампусі  під час перерви сприяє релаксації.

Кампус Пальмерстона намагається притримуватися динамічного темпу розвитку, щоб відповідати потребам регіону і зрощувати прогресивне молоде покоління. На кампусі розташувалася адміністрація і ресурсний центр для викладачів і студентів, корпус туризму та готельно-ресторанної справи, а також безліч курсів з кулінарії, гостинності, спорту, англійської мови, IT та курсів у сфері краси. Для усіх студентів університету тут є відкриті комп’ютерні кімнати та простори для відпочинку.

 

  Кампус Katherine

   

  CDU має 2 центри Katherine - кампус у сільській місцевості і кампус у центрі міста. Тут відбувається більша частина професійно-технічних курсів,  а також викладаються освітні програми і проводяться наукові дослідження, що пов’язані з сільським господарством чи авто-мото-технікою.

   

  Alice Springs кампус

   

  Мультисекторний кампус з найсучаснішими лекторіями, мультимедійними IT-кімнатами та клінічними лабораторіями для програм вищої освіти та професійно-технічних курсів. Тут розташувалися чудова бібліотека з електронними надбаннями ресурсного центру,  спеціально обладнані зони для тренувань у сфері гостинності, а також дослідницький центр CARG.

   

  Сідней

   

   

  Навчатися у CDU можна в самісінькому центрі Сіднея, занурюючись у життя одного з найбільш динамічних, яскравих та мультикультурних міст світу. Кампус у Сіднеї пропонує найсучасніші умови навчання. Тут навмисне спроєктовані маленькі класні кімнати, щоб кожен студент мав змогу отримати особисту увагу викладача за потреби.  До того ж тут ще є усе для зручного навчання - кімнати для навчання та відпочинку, комп’ютерні кімнати, молитовні кімнати і місця для перекусів.

   

Проживання:

Навчаючись у CDU, студенти мають 2 опції проживання - на кампусі або поза кампусом. Кожен варіант має свої переваги і недоліки, але за будь-яких обставин, тут кожен може знайти власний дім, навіть бувши далеко від рідного дому.

 

Проживання на кампусі Casuarina 

 

Прямо на кампусі Casuarina розкинулися резиденції International House Darwin (IHD). Тут проживають і австралійці, і міжнародні студенти, утворюючи особливу спільноту. Щоденне спілкування та взаємодія жителів резиденцій формують не лише стиль навчання і кар’єрний  розвиток, а й позакласні особисті пригоди і спільне майбутнє сьогоднішніх студентів.  

 

Житло Katherine 

 

Katherine Student Accommodation (KSA)  - житло для зручного побуту. Тут можна знайти і кімнати для відпочинку, і їдальню, і спортзал, і приміщення для конференцій, і навіть басейн. Усе, щоб жителі почувалися тут комфортно.

  Резиденції Alice Springs 

   

  The Alice Springs Student Accommodation (ASSA) пропонує житло  студентам CDU, студентам інших університетів, гостям та працівникам університету. У 2 будинках є і двомісні, і одномісні кімнати, а також спільні кухні, пральні кімнати і вай-фай по всій території. 

   

  Проживання поза кампусом

   

  CDU надає безкоштовні послуги з пошуку житла поза кампусом. Університет має мережу перевірених орендодавців і готовий допомогти кожному студенту порадами у пошуку і підборі житла та оформленні договору про проживання.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.