Flinders University

Flinders University - австралійський державний ВНЗ, який з'явився в 1966 році і став другим університетом на території Південної Австралії. З моменту заснування Flinders University пройшло більше півстоліття, і за цей час виш досягнув успіхів у різних видах діяльності: проведення інноваційних досліджень, наданні якісного навчання і залученні спільноти у свою життєдіяльність. 

 

 • м. Аделаїда, Австралія

 • Заснований у 1966 році

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #423 (QS World University Rankings 2021)

 • Учасник Міжнародної мережі університетів та Інноваційних дослідницьких університетів Австралії

 • Випускниками університету є: Маріо Андреаччіо (режисер), Скот Хікс (сценарист), Брендан Нельсон (колишній федеральний міністр Австралії), Ентоні Марас (режисер і продюсер)

 

   

Опис університету:

Університет, який має ім'я британського мандрівника і дослідника Метью Фліндерса, радий відважним студентам з різних країн. Утворений в 1966 році, Фліндерс входить в топ-2% кращих ВНЗ світу. Серед переваг університету його чарівні кампуси, що поєднують мальовничу природу і міську невимушеність.  Він має репутацію провідної дослідницької установи з інноваційними методами. В університеті навчається понад 15000 студентів, в тому числі майже 3000 міжнародних студентів. 

 

До складу вишу входять коледжі:

 • Business, Government & Law

 • Education, Psychology & Social Work

 • Humanities, Arts and Social Sciences, 

 • Medicine & Public Health

 • Nursing & Health Sciences

 • Sciences & Engineering

 

Університет є членом групи Інноваційних дослідницьких університетів (IRU). Медичні та гуманітарні факультети входять до числа 10-ти найкращих у країні. Flinders University має міжнародні зв'язки зі 100 університетами та коледжами світу, і студенти, за бажанням, можуть провести рік або семестр в одному з університетів-партнерів в США, Європі чи Азії.

 

Університет має кампуси в двох містах - Аделаїда та Тонслі. В місті Аделаїда розташовано багато всесвітньо відомих компаній, такі як SAGE, Siemens, ZEISS, SIMEC ZEN Energy, Tesla, Micro-X, Rockwell Automation, а також TAFE SA та Autism SA.  Місто Тонслі є домом для Flinders Medical Device Research Institute (MDRI) та The Institute for Nanoscale Science & Technology. Кампус Тонслі також є центром для підприємців та майбутніх роботодавців, які створюють стартапи нового покоління за допомогою Flinders New Venture Institute.

 

Розташування:

Університет розташований в місті Аделаїда за 20 хвилин їзди від ділового центру міста. В Аделаїді добре розвинений громадський транспорт - існує зручний маршрут, який з'єднує університет з центром міста. Аделаїда - місто з мальовничими зеленими просторами, динамічним діловим районом, безліччю магазинів, кафе і ресторанів, модними клубами і приголомшливим нічним життям, великою кількістю свят і фестивалів протягом року. Аделаїда славиться своїми золотими пляжами. Вона оточена мальовничими пагорбами і знаходиться поруч з численними туристичними маршрутами та популярними місцями "відпочинку вихідного дня". 

 

 

  Невисока вартість життя - важлива перевага Аделаїди для іноземних студентів. Згідно з дослідженням 2019 року життя в регіоні на 14% дешевше, ніж в інших великих містах Австралії. В Аделаїді дешевше житло, їжа, транспорт; у студентів залишається більше грошей на розваги і подорожі по Австралії у вільний час.

   

  Головний кампус розташований в Бедфорд-парку, також університет має кампуси на площі Вікторія та місті Тонслі.

   

  Кампус Bedford Park

  Розміщений лише за 12 км на південь від центру Аделаїди. Це простора територія з панорамним видом на узбережжя та місто. Студентський Центр пропонує цілодобові навчальні приміщення та доступ до всіх студентських послуг в одному місці.

   

  Кампус Victoria Square

  Площа Вікторії розташована у самому центрі міста Аделаїда. Саме тут знаходиться головний інформаційний центр та проходить навчання з магістерських програм по бізнесу. У конференц-залах проходять зустрічі та івенти.  

   

  Кампус Tonsley

  Тонслі - це інноваційний центр, де проходять головні дослідження університету в галузі інформатики, штучного інтелекту, безпеки, автономних транспортних систем, інформаційних технологій, техніки та математики.

   

Проживання:

Flinders University - єдиний університет Південної Австралії, що пропонує проживання на кампусі.

Студентам надається два варіанти розміщення - University Hall або Deirdre Jordan Village. 

 

University Hall може розмістити 209 студентів. Розміщення у одно- або двомісних кімнатах. Зони загального користування складаються з їдальні, мінікухні, зони для прання та сушіння, комп'ютерної лабораторії, невеликої бібліотеки / кімнату для навчання, повністю обладнаної музичної кімнати та спортивного майданчика. 

 

Deirdre Jordan Village

Кожна із 90 повністю обладнаних автономних квартир включає загальну зону з вітальнею та кухнею, ванну кімнату та спальні для 2-6 студентів.

Deirdre Jordan Village включає громадський центр (з великою загальною кімнатою, залами для семінарів та музичною кімнатою), двома центральними пральнями, а також зонами відпочинку та барбекю на відкритому повітрі.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.