Media Design School

Media Design School - приватний вищий навчальний заклад, програми якого розроблені за останніми потребами у сфері дизайну та технологій, тому з першого дня навчання студенти одразу працюють з реальними замовленнями від студій та використовують найновітніше обладнання.

 

 • Заснований у 1998 році

 • Сідней, Мельбурн, Брісбен та Аделаїда (Австралія)

Цікаві факти:

 • З 2011 року Media Design School є членом Laureate International Universities

 • ВНЗ увійшов у десятку кращих навчальних закладів у світі, які надають кваліфікацію VFX та 3D Animation від The Rookies

 • Media Design School перший вищим навчальний заклад у Південній півкулі, який запропонував навчальну програму з 3D-анімації

 • Випускники MDS працюють у таких відомих компаніях як, Weta Digital, LucasFilm, Dreamworks Animation, Moving Picture Company, Microsoft та багато інших

 

   

Опис університету:

Media Design School - приватний вищий навчальний заклад, який засновано у 1998 році у Новій Зеландії. Університет є найпрестижнішим у сфері дизайну та цифрових технологій. Після підписання договору про співпрацю з Torrens University Australia у 2015 році, Media Design School відкрила свої кампуси в Австралії.

 

Усі навчальні програми розроблені за останніми потребами у сфері дизайну та технологій, тому з першого дня навчання студенти одразу працюють з реальними замовленнями від студій та використовують найновітніше обладнання. ВНЗ співпрацює з відомими компаніями, як PlayStation та Sony Computer Entertainment, які дають студентам можливість розробляти ігри для платформи PlayStation.

 

Розташування:

Media Design School має свої кампуси у 4 містах Австралії.

 

 • СІДНЕЙ

Сідней є столицею штату Новий Південний Уельс та є основним фінансовим центром Австралії. Сам кампус ВНЗ знаходиться у самому центрі міста біля будівлі сіднейської мерії.

 

 • МЕЛЬБУРН

Мельбурн є столицею штату Вікторія та є другим найбільшим містом в Австралії. Відомий як культурний центр Австралії. У Мельбурні жваве творче життя, студенти після навчання можуть насолодитися театральними виставами, музичними заходами та художніми галереями.

 

 

   

  • АДЕЛАЇДА

  Аделаїда є столицею Південної Австралії з великою кількістю садів, парків та пляжів. Місто відоме  яскравими фестивалями й роботами місцевих художників.

   

  • БРІСБЕН

  Брісбен розташований на сході Австралії та є столицею штату Квінсленд. Місто динамічно розвивається і претендує на звання культурно-ділового центру Австралії.
   

  На території усіх кампусів розташовано усе необхідне для навчання та відпочинку, тут є спортивні майданчики, бібліотека й зони для відпочинку та розваг. Всі навчальні кабінети оснащені новітньою технікою та обладнанням.

   

Проживання:

Media Design School не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.