Murdoch Institute of Technology

Murdoch University готує студентів до життя, а не лише до випуску. Підхід до навчання, який використовується в університеті, поєднує найсучаснішу теорію зі світовими практиками, а також фокусується на всебічній підтримці своїх студентів. У цьому університеті робота йде поруч з навчанням, щоб кожен випускник був упевнений у своїй готовності до успішної кар’єри. 

 

 • Перт, Західна Австралія

 • Заснований у 1974 році

Цікаві факти:

 • Співвідношення викладачів і студентів у Murdoch University - 1 до 16 (The Good Universities Guide 2020)

 • 81% студентів Murdoch University були задоволені загальною якістю свого освітнього досвіду (The Good Universities Guide 2020) 

 • 79% випускників Murdoch University заявили, що отримали необхідну їм підтримку від університету (The Good Universities Guide 2020)

 • Якість викладання у Murdoch University була оцінена на найвищому рівні на думку 83% випускників (The Good Universities Guide 2020)

 • 74% викладацького складу Murdoch University мають докторський ступінь (The Good Universities Guide 2020)

 • 60% були захоплені навчанням в університеті Murdoch University, а  86% студентів підтвердили, що  мали всі необхідні ресурси для навчання, які надав університет (The Good Universities Guide 2020) 

 • 82% студентів здобули в університеті ті навички, які їм необхідні в роботі та в подальшому житті (The Good Universities Guide 2020) 

 • Середня зарплата випускників Murdoch University складає близько $60,500/рік (The Good Universities Guide 2020)

 • 62% випускників Murdoch University працевлаштовуються протягом пів року після закінчення навчання (The Good Universities Guide 2020)

 • Згідно з рейтингом Young University Rankings 2019 від Times Higher Education's, Murdoch University Ranked входить у ТОП-100 молодих університетів світу

 • 81% досліджень університету здійснені на рівні світового стандарту або вище (Excellence in Research Australia 2018)

 • Тут навчається 23,000 студентів зі 120 різних країн

 • Університет має 1 кампус в Австралії, а також кампуси в Дубаї та Сінгапурі

 

   

   

Опис університету:

У грудні 1967 у місті Мельвіль, що знаходиться у передмісті Перта, 229 га було відведено під побудову другого державного університету Західної Австралії. На цьому місті вже у 1974 році було відкрито кампус Перт. Університет було названо на честь відомого есеїста, філософа та академіка Сера Вальтера Мердока

 

Університет Мердока зрощує традицію інноваційного та інклюзивного навчання. Цей освітній заклад став одним з перших в Австралії, який запровадив гнучку систему зарахування абітурієнтів: тут враховують не лише результати екзаменів. 

Оскільки Murdoch University - це один з провідних університетів в Австралії, одним з його пріоритетів є розвиток критичного мислення та вміння вчитися, тому після навчання тут, не залежно від ваших інтересів, ви зможете знайти своє місце у світі.

 

Murdoch University пропонує широкий вибір найрізноманітніших спеціальностей - 175 курсів у 24 напрямках; серед них кожен знайде собі щось до душі. На бакалавраті, зокрема, є можливість вивчати мистецтво, бізнес, комунікації, креативні медіа, кримінологію, педагогіку, інженерію, правничі дисципліни, медсестринство, природничі науки та науки про спорт та тренування.  Ці спеціальності є досить гнучкими, а тому легко поєднуються з іншими предметними галузями, що можуть вивчатися на магістратурі. Таким чином, по закінченню університету випускники отримують перевагу перед іншими завдяки унікальному поєднанню предметів та гнучкості опанованих курсів. 

 

Університет ретельно слідкує за актуальністю та релевантністю своїх освітніх програм для індустрії, а тому тісно співпрацює з урядом, спільнотою та місцевими бізнесами, щоб забезпечувати своїм студентам можливості застосування їхніх знань на практиці. Через інтегровану в навчання практику, стажування, участь у реальних проєктах - студенти дізнаються про сферу своєї діяльності усе, що їм знадобиться в майбутньому. 

 

Студентське життя в університеті Мердока - насичене, адже тут діє близько 100 різноманітних клубів та спільнот, а крім цього, кожному доступні волонтерські можливості, робота в університетському журналі або в студентській організації, участь в екскурсіях та подіях, що організовуються протягом усього навчального року. 

Нове середовище, нові заняття, нові друзі - нове життя!

 

Наукова діяльність в університеті теж тримається на досить високому рівні - 87% усіх досліджень здійснено в межах світового стандарту і вище. Оскільки Murdoch University входить у групу університетів Innovative Research Universities, він співпрацює з великою кількістю провідних австралійських університетів та здійснює дослідження національного та міжнародного рівня якості. При університеті діє кілька дослідницьких інститутів:

 • Інститут їжі майбутнього

 • Інститут Гаррі Батлера (про співіснування спільноти, бізнесу та біорізноманіття)

 • Інститут здоров’я майбутнього

 

Murdoch University піклується про своїх випускників, всіляко збільшуючи їм можливості успішного працевлаштування. Центр кар’єри та працевлаштування допомагає створювати CV, збільшувати досвід роботи, а також навчає правильно проходити співбесіди. До того ж тут пропонуються менторські програми й надається доступ до ресурсної бібліотеки.

 

Розташування:

Перт - столиця Західної Австралії, містечко, що поєднує в собі шарм гамірного міста з безліччю магазинчиків, ресторанів, кав’ярень, барів, а також спокій та красу відкритих природних зон для відпочинку. Мешканці міста часто повільно прогулюються парками та ботанічним садом, насолоджуючись живими виступами вуличних музикантів. А ще - через місто протікає річка Свон, а з одного боку місто обмежується береговою лінією з білими піщаними пляжами. Серфінг, риболовля, парусний спорт, пляжний відпочинок, барбекю, купання в Індійському океані - усе це є частиною життя місцевих студентів та мешканців міста. До того ж у Перті спостерігається найбільша кількість сонячних годин в Австралії, тому літо тут тепле, приємне, а зими м’які і короткочасні - прекрасний середземноморський клімат для тамтешніх ландшафтів. У самому місті, а також в його околицях є прекрасні місця для різних видів відпочинку: підводні занурення у кораловий світ, прогулянки на конях або на велосипедах, пішохідні маршрути та багато інших цікавинок.

 

 

   

  Murdoch University знаходиться неподалік від центру міста Перт, в його околицях під назвою Мердок. Це всього за 11 хвилин їзди міською електричкою до станції Мердок, а звідти - 10-хвилинна прогулянка пішки. На машині - це 15-хвилинна подорож.

   

  Центр активного студентського життя - це Bush Court. Тут проходять фестивалі, концерти, а також є зони для перекусу. Схожу функцію виконує Murdoch Guild Tavern - місце, де студенти можуть не лише підкріпитися, а й провести свій захід чи просто зависнути з друзями. Крім цього, на кампусі є всі умови для занять спортом: тренажерний зал, заняття з йоги, баскетболу, крикету, пляжного волейболу, велоспорту, гольфу та багато  іншого.

   

Проживання:

Новоприбулим студентам необхідно знайти місце проживання, яке вони зможуть назвати домом. У Murdoch University - є безліч опцій для своїх студентів і на кампусі, і поза кампусом.  

 

Murdoch University Village

Приєднуйтесь до спільноти з понад 800 студентів, яка проживає в університетському селищі. Тут можна знайти проживання у безпечних апартаментах з усіма необхідними умовами для життя і навчання: пляжні корти для волейболу, басейн, кімнати для навчання та зони відпочинку. В університетському селищі, також, можна стати учасником унікальної програми “Живи, навчайся, зростай в резиденції”, що допоможе з легкістю пристосуватися до життя на кампусі. Тут ніхто не почувається самотнім, адже кожен може знайти приємне коло спілкування і комфортний стиль життя для себе.

 

Спільне або незалежне  проживання

Поза кампусом теж є безліч варіантів житла. Щоб не витрачати багато часу на дорогу до університету, найкраще вибрати житло у наступних районах: Murdoch, Kardinya, Leeming, Coolbellup, Bibra Lake, North Lake, Bull Creek, Winthrop, Bateman чи Willagee. Студентська організація з радістю допоможе вам підібрати варіант, який вам потрібен, через свою базу даних.  

 

Проживання в австралійській сім’ї 

Варіант проживання у приймальній сім’ї теж можливий. Якщо ви обираєте такий стиль життя, вас очікує чудове середовище для вдосконалення англійської, повне занурення в австралійську культуру та побут, нові люди та цікаві соціальні заходи, а також допомога та підтримка від вашої нової родини.

 

Якщо вам ще немає 18 років, для вас в Австралії діють особливі вимоги по вибору житла, з якими варто знайомитися до того, як ви отримаєте студентську візу.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.