The University of Adelaide

Університет Аделаїди - інститут, відомий інтенсивністю своїх досліджень. Науковці світового класу, сучасні умови та культура інновацій - те, що дозволяє університету здійснювати суттєвий вплив на світ, що цінується як на місцевому, так і на глобальному рівні.  

 

 • Аделаїда, Австралія

 • Заснований у 1874 році

 

Цікаві факти:

 • University of Adelaide регулярно входить в ТОП-1% найкращих університетів світу 

 • Університет є одним з найвідоміших у сфері досліджень – Times Higher Education, QS World University Rankings and the Academic Ranking of World Universities (ARWU)

 • 100% досліджень, які здійснює університет, оцінюються як ті, що виконані на рівні світових стандартів або вище, згідно з Research Australia 2018

 • Світовий рейтинг: #106 (QS World University Rankings 2021)

 • Світовий рейтинг університетів Times Higher Education присвоїв Університету Аделаїди 118 сходинку у 2021

 • У рейтингу Academic Rankings of World Universities (ARWU) за 2020 університет зайняв 152 місце

 • Рейтинг університетів US News Best Global Universities за 2021 поставив університет Аделаїди на 73 позицію 

 • Згідно з  результатами ARWU 2020, 14 академічних предметів, які викладаються в університеті Аделаїди, увійшли в ТОП-100 найкращих у світі

 • University of Adelaide є членом австралійської групи престижних дослідницьких університетів “Group of Eight”.

 • Цей університет випустив 5 Нобелівських лауреатів та більш як 100 науковців-стипендіатів Rhodes

 • Університет Аделаїди став першим в Австралії, який дозволив навчатися жінкам. Тут також навчалися майбутня перша прем’єр-міністерка та суддя жіночої статі в Австралії

 • Тут навчається близько 27 000 студентів з понад 90 країн

 

   

   

Опис університету:

University of Adelaide був заснований у 1874  році зі шляхетною мрією: виростити молодих лідерів, які будуть здобувати знання та освіту освіті в оточені, вільному від соціальної та релігійної несправедливості. Першочергово планувалося, що університет буде досліджувати нові наукові сфери - сучасну літературу, мистецтво,  філософію моралі або нові технічні та природничі науки. Так і сталося, адже  у 1882 році цей університет першим в Австралії здобув кваліфікацію, що дозволяла присвоювати наукові ступені.  Дух допитливості продовжив витати університетом, тому галузі вивчення розросталися: тут і надалі, окрім всього іншого, вивчали некласичні дисципліни, а перелік предметів станом на сьогодні значно розширився. 

 

Тепер тут діє 5 факультетів: мистецький, факультет інженерії, комп’ютерних і математичних наук, факультет здоров’я і медичних наук, факультет професій та факультет природничих наук. 

 

 

Окрім навчальної діяльності, студенти мають чим зайнятися у позаурочний час. Тут діє безліч гуртків. Для тих, хто цікавиться спортом - є фітнес клуби, спортзали та заняття в гуртках з різних видів спорту. Деякі з них - пропонують онлайн-варіант занять, тому можна долучатися до них прямо зі своєї кімнати. Для любителів ігор, танців чи йоги, для здібних до акторської майстерності чи дебатів, для співаків чи письменників-аматорів, для тих, хто захоплюється вивченням мов - для кожного знайдеться гурток по душі.

 

Для того, щоб життя кожного студента було комфортним, при університеті працюють найрізноманітніші центри допомоги - центр з будь-яких питань, сервіс з пошуку житла, кар’єрний центр, консультаційний центр з питань навчання, служби підтримки людей з інвалідністю, міжнародних студентів та професійних спортсменів, центр студентського добробуту та безпеки на кампусі.

 

Університет відомий якістю та інтенсивністю своїх наукових досліджень. Тут є уся необхідна сучасна інфраструктура, щоб вирішувати наукові питання національного та світового значення. При університеті діють наступні науково-дослідні інститути:

 • Інститут навколишнього середовища

 • Австралійський інститут машинного навчання

 • Інститут мінеральних та енергетичних ресурсів

 • Інститут фотоніки та розширеного сенсорного вимірювання

 • Інститут досліджень Робінсона (дослідження людського розмноження, вагітності та здоров’я дітей)

 • Дослідницький інститут Уайта (сільськогосподарські дослідження)

 

Університет є лідером в Австралії з працевлаштованості випускників, як заявляє рейтинг QS Graduate Employability Ranking 2020 року.

 

Розташування:

University of Adelaide має 4 кампуси у різних локаціях. 

 

Кампус North Terrace розташувався у культурному центрі Аделаїди. Аделаїда - столиця Південної Австралії, що розкинулась на узбережжі Великої Австралійської затоки. North Terrace - це головний кампус університету. Неподалік від нього - ботанічний сад, зоопарк і центральні вулиці міста з усіма культурними розвагами.

Кампус Roseworthy розташований за 50 км на північ від Аделаїди. Тут,  у сільській місцевості, зручно вивчати сільськогосподарські дисципліни, пов’язані часто з тваринництвом та ветеринарною справою. 

 

Ще один кампус за межами міста знаходиться в населеному пункті Urrbrae. Його назва - Waite. Тут теж переважно вивчають сільськогосподарську справу. Територія кампусу складає 300 акрів. До Аделаїди звідси - всього 7 км. Четвертий кампус університету знаходиться у Мельбурні, на заході міста.

   

 

Проживання:

Якщо студенти не проти жити в університетських резиденціях, для них є кілька опцій. Одна з них - проживання в університетському містечку University of Adelaide Village. Воно знаходиться неподалік від центрального ринку, де можна придбати свіжі овочі, фрукти, морські або м’ясні продукти, та Чайнатаун, де є безліч ресторанчиків з азійською кухнею. У пішій доступності також вулиця Gouger, де студенти зазвичай проводять свої літні чи зимові вечори за чашкою кави чи чаю. University of Adelaide Village - це найбільша університетська локація для проживання студентів у будиночках на 4-5 кімнат. Кімнати тут розраховані на одну людину, а от ванну кімнату можна обрати індивідуальну або спільну з ще одним студентом такої ж статі. Кухні у кожному будиночку обладнані всім необхідним. 

 

Ще один варіант проживання від університету - студентські резиденції Mattanya на півночі Аделаїди. Всього за 15 хвилин прогулянки від кампуса North Terrace і за 5 хвилин від вулиці кав’ярень і ресторанів Мельбурн, Mattanya пропонує зручне проживання у тихому передмісті. Тут ванна кімната та кімната відпочинку поділяється між 5 студентами, кожен з яких має власну кімнату. Резиденції обладнані всім необхідним для комфортного проживання.

 

Для студентів кампуса Roseworthy, що у сільській місцевості, університет пропонує проживання у резиденції Roseworthy Residential College. Ці резиденції знаходяться за 50 км на північ від міського кампуса.  Тут також студентам пропонуються одномісні кімнати зі спільними ваннами та кухнями.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.