The University of Sydney

Найстаріший державний університет Австралії. Вважається одним з кращих університетів країни, також регулярно входить в топ-50 найкращих ВНЗ світу. Входить до Go8 (Group of Eight) - об’єднання восьми провідних університетів Австралії, це об’єднання можна порівняти з “Лігою Плюща”.

 

 • Сідней, Австралія

 • Заснований у 1850 році

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #40 (QS World University Rankings 2021)

 • 1-ий у Австралії та 4-ий у світі за показниками по працевлаштуванню випускників

 • #74-ий в Academic Ranking of World Universities (ARWU) 2020

 • Університет займає перші місця в Австралії: 

- Вплив: 1-ий у Австралії, 4-ий у світі

- Працевлаштування після закінчення навчання: 1-ий у Австралії, 4-ий у світі

- Oncology: #1-ий у Австралії, #7-ий у світі

- Veterinary science: #1-ий у Австралії, #12-ий у світі

- Arts and Humanities: #1-ий у Австралії, #14-ий у світі

- Master of Management: #1-ий у Австралії, #27-ий у світі 

- Performing Arts: #1-ий у Австралії, #15-ий у світі

 

   

Опис університету:

Університет був заснований у 1850 році та став прикладом для всіх наступних університетів країни. Цей університет, ще у 1881 році, одним з перших у світі відкрив двері для жінок, а це на кілька десятиліть швидше ніж університети Оксфорд та Кембридж. Станом на сьогодні Університет Сіднею є одним з найбільших вишів Австралії, більший за нього лише Monash University. Репутація університету будується на широкому виборі дисциплін та високій якості досліджень. Університет також славиться активним студентським життям і постійно лідирує у рейтингах Національного об'єднання студентів як виш в якому можна отримати найкращий досвід студентського життя. Також Сіднейський університет відомий своїми стипендіальними програмами. 

 

Сіднейський університет складається з 16 факультетів та шкіл. До складу університету входять 150 дослідницьких центрів. Тут базується велика лабораторія з нанодосліджень - Nanostructural Analysis Network Organization. Студентам надається можливість практики на різних фермах, в клініках, лікарнях і наукових лабораторіях в рамках навчальної програми. 

За допомогою програми Industry Placement Program студенти можуть після закінчення навчання отримати роботу в провідних компаніях в рамках своєї спеціальності.  

 

Університетське життя - це більше, ніж навчання. Це всебічний розвиток особистості, всередині і за межами класів. Університет пропонує своїм студентам спортивний центр з олімпійським басейном та стіною для скелелазіння. Вища спортивна організація Сіднейського університету Sydney University Sport складається з 42 спортивних і оздоровчих клубів.

Крім того, на кампусі є художні галереї, музеї, кафе, ресторани і бари. Також студенти ВНЗ отримують доступ до найбільшої бібліотеки в Південній півкулі.

Університет допомагає студентам почати кар'єру. Послуги кар'єрної підтримки складаються з консультацій, заходів і програм, які допомагають іноземним студентам розвинути професійні зв'язки, зрозуміти місцевий ринок праці і використовувати час, проведений в Австралії, для розвитку кар'єри.

 

Розташування:

University of Sydney знаходиться в Сіднеї, Австралія. Місто Сідней зайняло 3-є місце в рейтингу кращих місць світу для життя за рейтингом Global Liveability Index 2019. Університет має декілька кампусів. Головний корпус за архітектурою нагадує університети Оксфорду та Кембриджу і знаходиться недалеко від центральних районів Сіднея. Кампус університету Сіднея розташований на майже 180 гектарах і відомий своїм архітектурним дизайном, великими спортивними майданчиками, музеями та галереями, зонами відпочинку. Ви можете бути в центрі міста Сідней менше ніж за 15 хвилин або на пляжі приблизно за 30 хвилин.

 

 

Кампус Camperdown/Darlington

Найбільший кампус університету - це 72 гектари ідеально доглянутої території, де розташовані шість бібліотек, художні галереї, історичні музеї та наступні факультети:

 • Архітектура, проектування та планування

 • Мистецтво та соціальні науки

 • Бізнес

 • Машинобудування

 • Юридичний

 • Медицина та здоров'я

 • Наука

 

  Кампус Cumberland

  Розташований у Лідкомбі, в центрі західного Сіднея, в кампусі Камберленда знаходиться Сіднейська школа медичних наук. Помешкання кампусу складаються з великої наукової бібліотеки, спеціалізованих лабораторій, клініки. Студентська гільдія Камберленда керує усіма неакадемічними послугами в університетському містечку, включаючи фудкорт, книжковий магазин та торгові точки.

   

  Кампус Camden

  Студенти, які вивчають ветеринарію або сільське господарство можуть отримати доступ до розгалуженої мережі ферм та дослідницьких підрозділів у кампусі Камдена. Частина кампусу знаходиться в самому Сіднеї, частина в південно-західному передмісті.

   

  Кампус on Marllet Street

  Розташований в Кемпердауні, лише за декілька хвилин ходьби від головного кампусу Кемпердаун / Дарлінгтон, у кампусі Маллетт-стріт розташовані:

  • Школа медсестер

  • Центр мозку і розуму

  • Центр клінічних випробувань NHMRC

   

  Кампус Surry Hills

  У кампусі розміщуються головні офіси Сіднейської стоматологічної школи, бібліотека, навчальні корпуси та зони відпочинку.

   

  Sydney Conservatorium of Music

  Школа розташована у Королівському ботанічному саду неподалік Сіднейського оперного театру. “The Con” - це провідна музична школа у світі, яка має п’ять концертних залів, студії звукозапису та майданчики для перформансів із найсучаснішими акустичними системами. 

   

Проживання:

Університет пропонує широкий спектр варіантів проживання для студентів бакалаврату та магістратури. Студенти можуть обрати як гуртожитки університету, так і проживати незалежно в орендованій кімнаті або квартирі.

 

Університет управляє декількома резиденціями в університетському містечку. Ви можете обрати одну з 5-6 спалень у великих апартаментах зі спільними кухнею та зоною відпочинку або орендувати одномісну квартиру-студіо. Резиденції обладнані всім необхідним: 24/7 охорона, великі зони для відпочинку, спільні кухні (повністю обладнані), кімнати для навчання, музичні кімнати, тераси та зони барбекю.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.