The University of Western Australia

The University of Western Australia - державний, науково-дослідний вищий навчальний заклад, який входить в престижну Групу восьми топових університетів Австралії.

 

 • Заснований у 1911 році

 • м. Перт, Австралія

Цікаві факти:

 • В університеті навчається понад 20,000 студентів

 • The University of Western Australia є найстарішим науково-дослідним університетом штату Західна Австралія, й входить в престижну Групу восьми топових університетів країни

 • ВНЗ має понад 80 науково-дослідних інститутів і центрів

 

   

Опис університету:

The University of Western Australia - державний, науково-дослідний вищий навчальний заклад, який засновано у 1911 році у місті Перт, Австралія. Університет має сильні академічні програми, а деякі програми з медицини та інженерії містити обов'язкове проходження стажування.

 

 

   

  Оскільки ВНЗ співпрацює з великою кількістю компаній, кар’єрний центр вишу допоможе студентам підібрати місце для стажування, де вони зможуть застосувати свої теоретичні знання на практиці.

   

Розташування:

 

  The University of Western Australia розташований у місті Перт, поблизу річки Свон. Перт вважається бізнес-центром Австралії, адже тут знаходяться штаб-квартири багатьох міжнародних та нафтових компаній.

   

  Сам кампус знаходиться на території 65 га, на якій є усе необхідне як для навчання так й для дозвілля. Головний кампус університету розташований поруч з центром міста та міським пляжем.

   

Проживання:

 

 

The University of Western Australia пропонує проживання у комфортабельних резиденціях, які знаходяться поруч з університетом.

 

Студенти проживають в окремих кімнатах з меблями та інтернетом. Кухня та ванна кімната спільного користування. У кожному блоці від 5 до 8 кімнат.

 

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.