Torrens University Australia

Torrens University Australia приватний вищий навчальний заклад, програми якого сфокусовані на кар’єрні перспективи своїх студентів. Викладачі й професор ВНЗ є провідними спеціалістами, які мають великий досвід роботи у своїй сфері.

 

 • Заснований у 2012 році

 • міста Аделаїда, Сідней, Мельбурн та Брісбен (Австралія)

Цікаві факти:

 • Torrens University Australia є членом Laureate International Universities

 • Університет співпрацює з місцевими й міжнародними бізнес-компаніями та асоціаціями задля створення кращих перспектив для своїх випускників

 • ВНЗ проводить різні тематичні заходи, ярмарки вакансій та семінари, на яких студенти можуть поспілкуватися з професіоналами своєї справи, пройти пробне інтерв’ю та отримати корисні знайомства.

 • TUA має акредитації Tertiary Education Quality й Standards Agency

 

   

Опис університету:

Torrens University Australia приватний вищий навчальний заклад, заснований у 2012 році в Австралії. Університет є сучасним й модернізованим, усі навчальні програми сфокусовані на кар’єрні перспективи своїх студентів. Викладачі й професор ВНЗ є провідними спеціалістами, які мають великий досвід роботи у своїй сфері. Невеликі класи дозволяють приділити увагу кожному студенту.

 

До складу Torrens University Australia входять одні з найбільш престижних шкіл та коледжів бізнесу, дизайну, готельного бізнесу, педагогіки та спортивного менеджменту.

 

Розташування:

 

  Torrens University Australia має свої кампуси у 4 містах Австралії: Аделаїда, Сідней, Мельбурн та Брісбен.

   

  На території усіх кампусів розташовано усе необхідне для навчання та відпочинку, тут є спортивні майданчики, бібліотека й зони для відпочинку та розваг. Всі навчальні кабінети оснащені новітньою технікою та обладнанням.

   

Проживання:

Torrens University Australia не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.