University of Canberra

Міжнародний університет, покликаний як найкраще підготувати своїх випускників до викликів сучасного світу. Один з найінноваційніших та найшвидших у розвитку молодих університетів Австралії та світу. 

 

 • Канберра, Австралія

 • Перший коледж заснований у 1967, сучасний університет - у 1990 році

 

Цікаві факти:

 • Вже третій рік підряд University of Canberra посідає 1-е місце за рівнем працевлаштованості (на повну зайнятість) та початкової зарплатні (і бакалаврів, і магістрів) (GUG, 2021)

 • Світовий рейтинг: #184 (Times Higher Education World University Rankings 2021)

 • Входить у ТОП-20 молодих університетів світу (#18,THE YUR 2020)

 • Університет, що зростає найшвидше в Австралії й один з найшвидших у зростанні у світі (QS, 2021)

 • University of Canberra увійшов у ТОП-1% найкращих університетів світу (THE, 2021)

 

   

Опис університету:

University of Canberra був заснований у 1967, але під назвою Canberra College of Advanced Education. Лише за сприяння та спонсорської допомоги Monash University у 1990 році University of Canberra здобув свою сучасну назву та право надавати наукові ступені своїм студентам. За цей довгий період з університету встигло випуститись уже понад 70 000 студентів. А з 2007 року університет виріс більше ніж на 78%.

 

Сьогодні UC став університетом, який пропонує своїм студентам досвід академічного занурення у професійний світ з орієнтацією на успіх у працевлаштуванні.  Він посідає провідні позиції в Австралійських та світових рейтингах. 

 

В університеті діє 5 факультетів, на яких можна опановувати бакалаврські, магістерські та вищі за ступенем програми:

 • Факультет мистецтва та дизайну

 • Факультет бізнесу, управління та права

 • Факультет освіти 

 • Факультет здоров’я

 • Факультет науки та технологій

 

Завдяки якісному викладанню предметів університет Канберри потрапив у світовий рейтинг QS WUR By Subject Ranking  на #51-100 позиції. 


Університет Канберри відданий найновітнішим технологіям та дослідженням, які мають практичне значення. Цьому вдається слідувати завдяки діяльності провідних дослідницьких інститутів при університеті: Institute for Applied Ecology (IAE) і Institute for Governance and Policy Analysis (IGPA).

 

Розташування:

University of Canberra знаходиться у Брюсі -  передмісті австралійської столиці Канберри. Тут зовсім неподалік розкинувся став Грініндера, а сам університет оточений житловими і адміністративними будівлями району Бельконн і сусіднього, відносно нового, району Лоусон, і кампусами коледжу Radford. Інфраструктура тут чудова, тому громадський транспорт допомагає студентам та працівникам вчасно діставатися на заняття. У пішій доступності від головного кампусу університету - резиденції для проживання, медичні та консультаційні центри, Австралійський інститут спорту, державний госпіталь, шопінг-мол і безліч ресторанчиків.

 

 

Канберра - жвава та різнобарвна столиця Австралії, де народжуються нові ідеї, реалізується творчий запал і створюються можливості. Дім та околиці  університету формують його основні місії - введення інновацій, забезпечення медичних потреб, вирішення проблем в навколишньому середовищі, підтримка й виховання майбутніх лідерів.  Канберра - це чудове місце для життя, навчання та роботи: безпечне, мультикультурне, спортивне, смачне, красиве місто для всеможливого розвитку та розваг.

 

  Один з кампусів університету розташувався у передмісті Брюсу. Кампус налічує всього 28 невеликих будівель, у кожній з яких викладається певні дисципліни того чи іншого факультету.  Ці корпуси не мають окремих назв, і пронумеровані дещо хаотично, хоча ті, що утворюють коло навколо головного вестибюлю мають нумерацію проти годинникової стрілки. Тут також є 4-поверхова бібліотека, зони для харчування, навчання та спілкування, навчальні кімнати, які можна орендувати для самопідготовки, поштове відділення, магазини та концертний майданчик. Під головним вестибюлем розташувався також студентський хаб, де є банк, перукарня, кав’ярні та студія університетського радіо. Тут влаштовують найгучніші студентські вечірки.

   

  Спортивний зал і фітнес-центр можна знайти у 29 будівлі, а неподалік 4 корпусу - є поля для баскетболу, сквошу та інших видів спорту. 

   

   

  Окрім кампуса у Брюсі, Канберра, університетські спеціальності можна вивчати ще й у Сіднеї, Мельбурні, у кількох кампусах у Квінсленді, а також за межами Австралії: у Гонконзі, Китаї, В’єтнамі, Індії і Бутані.

   

Проживання:

Житло задає тон вашого студентського життя. Обрати житло у гуртожитку з однолітками чи орендувати квартиру лише для себе - залежить від ваших побажань та бюджету. 

 

Для студентів університету є кілька типів резиденцій на кампусі: UniLodge (складається з Cooper Lodge, Weeden Lodge і UC Lodge), Campus West і University Gardens.

Тут можна розмістити близько 2500 студентів UC. Першокурсникам житло гарантується. 

 

Якщо ви хотіли б проживати за межами кампусу або не встигли забронювати для себе місце в гуртожитку, для вас є безліч інших варіантів для оренди у приватному секторі  або проживання в сім’ї.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.