University of South Australia

University of South Australia або так званий Австралійський університет ініціатив - найбільший державний дослідницький університет, що знаходиться у Південній Австралії, член-засновник державної мережі університетів Australian Technology Network. 

 

 • Аделаїда, Південна Австралія

 • Заснований у 1991 році

Цікаві факти:

 • UniSA - входить у ТОП-50 університетів світу, що молодші 50 років і посідає 25 сходинку (у THE Young University Rankings 2020)

 • В Австралії - UniSA займає 4 сходинку серед найкращих молодих університетів (THE Young University Rankings 2020)

 • 2 позиція у рейтингу молодих університетів Австралії за якістю викладання у 2019 (THE Young University Rankings 2020)

 • Світовий рейтинг: Топ 301-350 (Times Higher Education World University Ranking 2021)

 • UniSA оцінений 5 зірками за досконалість у дослідженнях, працевлаштуванні, викладанні, умовах навчання, інтернаціоналізації, соціальній відповідальності та інноваціях (2019 QS Stars Ratings)

 • Найбільший університет Південної Австралії з понад 35 000 студентів

 • Університет має 6 кампусів

 • University of South Australia співпрацює з 2,500+ університетами, дослідницькими інститутами, бізнес та галузевими компаніями по всьому світу.

 • Бізнес-програми UniSA входять у ТОП-1% найкращих у світі

 • Програми з медсестринства, освіти, наук про спорт та правознавства входять у ТОП-100 найкращих у світі (2020 QS Subject Rankings, 2020 THE Subject Rankings)

 

   

   

Опис університету:

University of South Australia (UniSA) був заснований у 1991, але заклади, з яких він виростав, виникали ще у другій половині 19-го століття. Попередниками UniSA були South Australian School of Art, заснована у 1856, перший з кількох Коледжів для підготовки викладачів, заснований у 1876, та School of Mines and Industries, що виникла у 1889. Ці освітні заклади славилися якістю освіти і відповідністю потребам населення Південної Австралії. Проте планувалося, що новостворений UniSA буде задовольняти освітні та професійні потреби не лише свого регіону, а ще й потреби країни та світу, що власне і сталося. Після будівництва основних кампусів, у 2008 році університет виробив своє нове бачення, місію та цінності, щоб показати, що для університету є надважливим у 21 столітті.

 

Сьогодні University of South Australia - це австралійський університет ініціатив на міжнародній арені, динамічний та далекоглядний, відомий релевантністю своїх освітніх програм, рівноцінним ставленням до студентів та викладачів та досконалістю своїх підходів до навчання. Тут навчають та готують до професійного життя спеціалістів міжнародного класу, незалежно від їхнього досвіду. Студентам з першого року навчання прищеплюють любов до навчання протягом життя.

 

Побудова культури інноваційності - лежить в основі підходу до навчання. Таким чином навіть найдосвідченіші викладачі діляться своїми знаннями з допомогою найсучасніших методів. 

 

Як найбільший південно-австралійський університет, UniSA  пропонує бакалаврську, магістерську та аспірантську освіту за найрізноманітнішими напрямками: бізнес, освіта, мистецтво, соціальні науки, науки про здоров’я, інформаційні технології, інженерія та науки про навколишнє середовище. 

 

Серед представлених спеціальностей є ті, які визнаються найкращими в усьому світі: Бізнес-програми UniSA входять у ТОП-1% найкращих у світі. Програми з медсестринства, освіти, наук про спорт та правознавства входять у ТОП-100 найкращих у світі (2020 QS Subject Rankings, 2020 THE Subject Rankings). Комп’ютерні науки у UniSA  входять у ТОП-125 світового рейтингу. Фармацевтика, фармакологія, архітектура та будівництво середовища, бізнес та економіка входять є у ТОП-150 найякісніших програм у світі згідно з 2020 QS Subject Rankings та THE Subject Rankings.
 

Освітні програми базуються на професійних особливостях і створюються у співпраці з галузевими професіоналами. Окрім того, університет всіляко намагається зробити навчання більш персоналізованим та гнучким, щоб готувати студентів з різним культурним досвідом до викликів, які їх можуть чекати в різних куточках світу. 

 

Студентське життя в університеті не обмежується навчанням. Тут діє студентське об’єднання, яке підтримує понад сотню спортивних та соціальних клубів, проводить безліч тематичних заходів протягом року, а також випускає власний журнал. Утворення спортивних гуртків та заходів досить активно заохочується університетом. Команди, які тренуються на базі університету щорічно беруть участь у регіональних та національних змаганнях. 

 

Університетські дослідження зазвичай натхнені глобальними викликами та можливостями, а отримані результати зазвичай приносять економічну і соціальну користь, не говорячи вже про розширення освітньої бази. Основні дослідні інститути при університеті - University of South Australia Cancer Research Institute та Future Industries Institute. Зазвичай, тематика досліджень стосується таких напрямів:

 • An Age Friendly World

 • Transforming Industries

 • Scarce Resources

 • Cancer

 • Healthy Futures

 • Transforming Societies

 

До речі, університет має власні галереї, планетарії та музеї, серед них  -  Adelaide Planetarium, Architecture Museum, Kerry Packer Civic Gallery, MOD, Samstag Museum of Art, SASA Gallery.

 

UniSA глибоко зацікавлений у працевлаштуванні своїх випускників, тому тримає якість своєї академічної підготовки на досить високому рівні. 90% випускників університету зараз працюють за своєю спеціальністю, знайшовши для себе вакансію протягом 4 місяців після випуску.

 

Розташування:

Аделаїда - одне з 10 найкращих міст для життя у світі згідно з рейтингом 2019 Economist Intelligence Unit's Global Liveability Index. Це місто освіти і столиця Південної Австралії. Вона має усі переваги великого міста, але водночас достатньо маленька, щоб бути зручною для жителів. Стандарти життя в Аделаїді - одні з найвищих в країні, а от ціни тут досить помірні.

 

Аделаїда є постійним фігурантом у найрізноманітніших світових рейтингах міст: 

 • №26 у рейтингу найкращих студентських міст (2019 QS Best Student Cities)

 • Має нагороду “Точка призначення №1 у світі” (World's Rising Star Destination 2017 trip.com)

 • №24 у переліку “TОП-52 місця для відвідання” (2015 New York Times)

 • Одне з найбільш дружелюбних міст у світі (2018 Condé Nast Traveller Awards)

 

 

  Аделаїда знаходиться у середземноморській кліматичній зоні з жаркими, сухими літами та м’якими зимами. Але перехід між 4 сезонами тут досить відчутний. Не наплутайте сезони, коли будете вирушати у південну півкулю! Літо тут відбувається з грудня по лютий, коли температура тримається в межах 25°C - 35°C. Зима, відповідно, триває з червня по серпень, але температура тут коливається між 10°C - 15°C.

   

   

  Університет має 6 кампусів: 2 кампуси у центрі Аделаїди (на вулиці North Terrace), 2 столичні кампуси (Mawson Lakes та Magill), і 2 кампуси у регіонах (Whyalla та Mount Gambier).

   

Проживання:

Міжнародним студентам часом буває складно знайти собі житло через відмінності у стилі життя, проте університет готовий допомогти з пошуком кожному! До розгляду університетський відділ з питань проживання запропонує вам кілька опцій на різний термін проживання та бюджет: приватні орендарі, студентські хостели, резиденції, студентські апартаменти та можливість проживання у сім’ї. Для студентів навіть діє окремий сайт з пошуку житла: https://i.unisa.edu.au/students/student-support-services/student-accommodation/long-term-accommodation/housing-options/

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.