Western Sydney University

Сучасний, інноваційний мультикампусний  університет, що готує спеціалістів найрізноманітніших спеціальностей.

 

 • Західний Сідней, Австралія

 • Заснований у 1989 році

 

Цікаві факти:

 • У 2021 згідно з рейтингом QS World University Rankings університет входить у ТОП-500 найкращих університетів світу, посідає 26-те місце в Австралії, та 5-те місце у Сіднеї 

 • У рейтингу Times Higher Education World University Rankings 2021, Western Sydney University увійшов у ТОП-300 університетів світу, і зайняв 18-те місце в Австралії 

 • Western Sydney University входить у ТОП-2% найкращих університетів світу  

 • У рейтингу університетів, що молодші 50 років, від Times Higher Education, Western Sydney University посів 10-те місце в Австралії та 36-те місце у світі

 

   

Опис університету:

Western Sydney University, раніше відомий як University of Western Sydney, - австралійський мультикампусний університет у районі Західного Сіднея. У 1989 році було створено федеративну мережу університетів під назвою  University of Western Sydney, що об’єднала   Nepean College of Advanced Education та  Hawkesbury Agricultural College, а пізніше ще й Macarthur Institute of Higher Education. У 2001, University of Western Sydney було реструктуризовано в єдиний мультикампусний університет, а у 2015 - проведено ребрендинг та зміну назви на Western Sydney University. 

 

Сьогодні свої бакалаврські, магістерські та дослідницькі програми університет пропонує у своїх 10 кампусах: Bankstown, Campbelltown, Hawkesbury, Liverpool, Parramatta City,  Parramatta South, Penrith, Lithgow, Sydney Olympic, Nirimba.

 

У світових предметних рейтингах університет займає високі позиції. Так, наприклад за викладання мистецтва та гуманітарних наук, а також психології WSU входить у ТОП-175 світових університетів, а такі предметні галузі, як клінічна і доклінічна медицина та здоров’я, а також правничі спеціальності, науки про життя та соціальні науки виводять університет у ТОП-200 та ТОП-250 найкращих університетів  (Times Higher Education 2020 Subject Rankings). За іншим світовим рейтингом (QS World University Rankings), університет потрапляє у TОП-100 найкращих за викладання медсестринства, соціології, комунікацій та медіа-дисциплін, у ТОП-150 - завдяки психології, сільськогосподарським предметам, педагогіці та лінгвістиці. На досить високому рівні викладання тримаються також інженерія, географія та медицина.

 

Студенти Western Sydney University стають частиною динамічної, культурно багатої спільноти, націленої на розвиток. Тут кожен має безліч найрізноманітніших можливостей для самовдосконалення, спортивного та інтелектуального розвитку, відпочинку, розваг та соціалізації - і на кампусі, і за його межами. Ультрасучасні, високотехнологічні середовища чи спокійні, класичні простори, - усі вони дружні до кожного, а тому мультикультурні та інклюзивні. 

 

На кампусах діють бібліотеки, комп’ютерні лабораторії, інноваційні простори для навчання, бездротовий інтернет, кав’ярні, бари, тренажерні зали, тенісні корти та безліч відкритих просторів. А ось на одному з тематичних клубів чи гуртків можна знайти нових друзів та однодумців, щоб весело та корисно проводити час разом, досліджувати нові культури та нові заняття. 

Для тих, хто хоче підтримувати фізичну форму, на території університету є 4 некомерційні фітнес-центри.

 

Розташування:

Western Sydney University знаходиться у регіоні Greater Western Sydney (GWS) - територія, що об’єднує Сідней і Новий Південний Уельс, а саме такі урядові території, як: Blacktown, Canterbury-Bankstown, Camden, Campbelltown, Cumberland, Fairfield, Hawkesbury, Hills Shire, Liverpool, Parramatta, Penrith, Wollondilly та західну частину City of Parramatta Council. 

 

WSU складається з 10 кампусів, кожен з яких відведений під викладання окремих дисциплін, а тому студенти зазвичай пересуваються між корпусами для вивчення різних предметів у межах своєї спеціальності.  

 

Усі кампуси мають як спільні, так і відмінні риси. Спільні риси полягають у доступі студентів до різноманітних  соціальних та культурних просторів, серед яких:

 • Тренажерний зал

 • Мультирелігійний центр

 • Мусульманська кімната для молитви 

 • Квір-простір - дружній до людей ЛГБТКІ+

 • Кімната тиші та сповіді

 • Простір для жінок

 • Кімната догляду за дитиною

 • Центр освіти для місцевого корінного населення 

 • Сервіс для людей з інвалідністю

 • Бібліотеки

 • IT-підтримка

 • Комп’ютерні лабораторії

 

Навчання - це енергозатратна робота, яка потребує вчасного підживлення корисною їжею. Кожен кампус має, що запропонувати студентам:  кав’ярні, фаст-фуди різних культур, вегетаріанські та веганські кафе, безглютенові опції та багато іншого смачненького - усе це на території або неподалік кожного кампусу. 

 

Кожен кампус має також свої відмінні особливості.

Наприклад, кампус Bankstown пропонує своїм студентам сучасні комп’ютерні лабораторії та зони для навчання, чудові кафе для перекусів, а також безліч позакласних занять та підтримку у будь-яких питаннях. 

 

Кампус Nirimba вирізняється поєднанням сучасної архітектури та зеленими ландшафтами: красивими трав’яними пагорбами та садами. До того ж його близькість до швидкого міста забезпечує постійну появу нових забудов навколо кампусу: шопінг-центри, кінотеатри, клуби, ресторани, кафе, концертні майданчики, апартаменти для проживання та багато іншого у швидкому доступі.

 

Кампус Campbelltown теж знаходиться у безпосередній близькості до прогресивної цивілізації, тому тут є всі переваги життя у великому місті. Крім того, тут діє обсерваторія, інженерна лабораторія, навчально-дослідницький оптичний центр для астрономів та астрофізиків, а також простір для розмов, конференцій та просвітницьких лекцій. Саме тут знаходиться навчальна клініка Uni Clinic для студентів медичних та доклінічних спеціальностей.

 

 

   

  Кампус Hawkesbury виник на базі сільськогосподарського коледжу, а тому тут є спеціальні експериментальні поля та ферми для вивчення та дослідження відповідних дисциплін: фермерські дамби, кабінети з клімат-контролем для вирощування рослин, оранжереї з орхідеями, посадки оливок та винограду, рогата худоба, вівці, рептилії, сумчасті та олені. Тут також працює провідний дослідницький центр Hawkesbury Institute for the Environment (HIE), що займається вивченням кліматичних змін і працює з проблемами відновлення родючості ґрунтів, відновлення лісів, виробництва біопалив та адаптації до змін клімату. Окрім цього, на кампусі Hawkesbury діє біологічно-молекулярна дослідницька лабораторія, а також будинок кримінології для навчання аналізу доказів різного характеру (зображення, скло, тканини, волосся, відбитки пальців і таке інше).

   

  Кампус Parramatta South розташований у самому серці бізнесу, креативу та культури. Тут студенти мають змогу спілкуватися з провідними академками та професіоналами й  використовувати інноваційні технології в навчанні, а також ефективно працювати над своїми справами у спільних просторах, що обладнані усім необхідним для  брейнстормінгу та використання ноутбуків  і проекторів (багато розеток, кабелі HDMI та VGA,  LCD екрани та маркерні дошки для презентацій).

   

  Кампус Parramatta City розташувався посеред міста. Тут чудово розвинена  інфраструктура, а варіантів для працевлаштування - безліч. У цьому кампусі працює Sydney Graduate School of Management (SGSM), що пропонує переважно магістерські програми з менеджменту, та коледж - офіційний провайдер університету, що пропонує програми Foundation та Diploma тим, хто прагне вступити до WSU.

   

  У кампусі Penrith (Kingswood) студенти досягають всього, чого прагнуть, адже тут є усе необхідне для повного відкриття їхнього потенціалу - мистецька бібліотека, тренажерний зал, розвинена інфраструктура, що дозволяє  швидко потрапити у будь-яку точку міста.  

   

  Кампус Sydney Olympic Park теж розташований у центрі міста: гамірні вулиці, затишні кав’ярні та ресторани, великі стадіони та спортмайданчики, парки, медичні центри, банки, магазини - усе у пішому доступі.

   

  Кампус Lithgow знаходиться у мальовничій місцевості, неподалік від Великого вододільного хребта, за 2,5 год їзди від Сіднея і за 40 хв від Батерста.

  Тут студенти працюють у “сухій” фізичній та “вологій” науково-природничій лабораторіях,  а також навчаються працювати з пацієнтами у спеціальному симуляторі.  

   

  Кампус Liverpool City також вирізняється сучасними просторами для навчання та чудовим розташуванням. 

   

  WSU має ще й кампус у В’єтнамі, де викладають широкий спектр дисциплін для тамтешнього населення. Університет має гарні зв’язки в індустрії і готує студентів найкращими інтерактивними методами.

   

Проживання:

Western Sydney University пропонує своїм студентам широкий вибір житла на кампусі. За доступну ціну можна підібрати собі житло з хорошими умовами для збалансованого життя та навчання. Повністю обмебльовані резиденції у студентських селищах є на кампусах Bankstown, Campbelltown, Hawkesbury, Nirimba, Parramatta і Penrith. 


Університет не пропонує житла за межами кампусів, проте, за бажанням, рекомендує скористатися для пошуку перевірених партнерів.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.