William Blue College of Hospitality Management

William Blue College of Hospitality Management - приватний, вищий навчальний, який пропонує студентам навчальні програми з кулінарного менеджменту, готельного бізнесу та івент менеджменту.

 

 • Заснований у 1990 році

 • м. Сідней, Брісбен (Австралія)

Цікаві факти:

 • William Blue College of Hospitality Management є членом Laureate International Universities.

 • ВНЗ співпрацює понад 80 світовими компаніями

 • Під час навчання студенти мають можливість пройти стажування у міжнародних та місцевих компаніях

 

   

Опис університету:

William Blue College of Hospitality Management - приватний, вищий навчальний заклад, який входить до складу Torrens University Australia. ВНЗ пропонує студентам навчальні програми з кулінарного менеджменту, готельного бізнесу та менеджменту у сфері туризму. WBCHM має свій власний ресторан, у якому студенти відділу кулінарії можуть проходити практику.

 

Розташування:

 

William Blue College of Hospitality Management має свої кампусі у 2 містах Австралії: Сідней та Брісбен. 

 

 • БРІСБЕН:

Брісбен розташований на сході Австралії і є столицею штату Квінсленд. Місто динамічно розвивається і претендує на звання культурно-ділового центру Австралії.

 

 

   

  • СІДНЕЙ:

  Сідней є столицею штату Новий Південний Уельс та є основним фінансовим центром Австралії. Сам кампус ВНЗ знаходиться у самому центрі міста біля будівлі сіднейської мерії.

   

  На території усіх кампусів розташовано усе необхідне для навчання та відпочинку, тут є спортивні майданчики, бібліотека й зони для відпочинку та розваг. Всі навчальні кабінети оснащені новітньою технікою та обладнанням.

   

Проживання:

William Blue College of Hospitality Management не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.