IBS International Business School

Міжнародна бізнес-школа, розташована в столиці Австрії, Відні, що пропонує практично орієнтовану сучасну освіту.

 

 • м. Відень, Австрія

 • Заснований в 1991 році

Цікаві факти:

 • Акредитована BAC (British Accreditation Council) та Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP)

 • Кампуси у двох європейських столицях: Будапешті (Угорщина) та Відні (Австрія)

 • Співпраця з британським університетом The University of Buckingham, що дозволяє отримати диплом британського зразка

 • Широка мережа навчальних закладів, з якими співпрацює школа

 • Партнерські відносини з низкою корпорацій

 • 70% випускників знаходять роботу протягом трьох місяців після закінчення навчання, і ще 22% - протягом 6 місяців.

 

   

Опис університету:

International Business School - міжнародна бізнес-школа, розташована у прекрасній столиці Австрії, Відні. Зі школи, яка була заснована в 1991 році як перший приватний коледж вищої освіти в центральній Європі, IBS перетворилась у справді сучасну та динамічну бізнес-школу.

 

Школа приймає студентів з понад 100 країн світу і пропонує навчання на програмах бакалаврату, магістратури, MBA, докторантури, а також на підготовчих програмах для міжнародних студентів. IBS Vienna пропонує навчання на магістерській програмі з міжнародного управління (MSc in International Management). Програма ідеально підходять для студентів, які прагнуть займати керівні посади й виконувати управлінську роль.

 

IBS стає прекрасним місцем для навчання завдяки своїм висококваліфікованим викладачам та академічній суворості: студенти навчаються працювати у команді, діяти в інтересах групи та своїх особистих, мислити неординарно і створювати нові ідеї для розв'язання різноманітних задач.

 

Школа прагне стати освітнім центром міжнародного рівня, що готує справжніх фахівців своєї справи, потрібних на ринку праці у сферах бізнесу та управління.

Місією школи є забезпечення студентів різносторонньою освітою з творчим інноваційним підходом викладання, який допомагає розкрити та розвинути потенціал кожного студента. Досвід і відданість справі викладачів надихає юних бізнесменів до постійної роботи над собою.

 

IBS заохочує своїх студентів проходити стажування в одній зі своїх компаній-партнерів, аби якнайшвидше розпочати кар’єру. Студенти, які закінчують IBS, не є початківцями у власній галузі роботи, оскільки вони вже пройшли принаймні один семестр стажування. Саме тому 70% випускників школи знаходять роботу протягом трьох місяців після закінчення навчання, і ще 22% - протягом 6 місяців.

 

При школі діє низка клубів, де кожен студент може знайти своїх однодумців і розвивати додаткові навички, до них відносяться: клуб фінансів, спортивні та музичні клуби, клуб політології та міжнародних відносин, екологічний клуб, клуб VADS (відео, аудіо, цифровий маркетинг та соціальний медіа-простір) та контент-клуб (YouTube, подкасти, соціальні мережі).

 

Розташування:

IBS Vienna - це ексклюзивний навчальний центр в чудовому місці в центрі Відня. Столиця Австрії давно стала культурним та освітнім центром, що славиться на всю Європу та світ. Зручне розташування та прекрасна транспортна розв'язка дозволяє студентам подорожувати Європою і швидко повернутись додому за потреби. Відень наповнений неймовірною архітектурою, затишними вуличками, безліччю кафе та ресторанів, також студенти можуть відвідати театр, кіно, мистецькі галереї та багато іншого. "Старе місто" Відня було віднесено до культурної спадщини ЮНЕСКО.

 

Відень славиться своїми музичними традиціями: окрім Віденської опери тут функціонує відомий на весь світ Віденський філармонічний оркестр, який щорічно проводить традиційний Новорічний концерт у Золотому залі Віденської філармонії.

 

 

   

  Завдяки значній кількості престижних університетів у місті весь час перебуває багато студентів з різних куточків світу. А саме місто забезпечує безпечне та комфортне перебування нових мешканців, підтримуючи власну репутацію та високий статус.

   

  Студентське життя в IBS Vienna - це як сучасний корпоративний досвід: офісне середовище, де університет робить все можливе, щоб навчання було комфортним для студентів, включаючи безкоштовну воду та каву, закуски та послуги бібліотеки.

   

Проживання:

IBS Vienna не має власних студентських резиденцій. Однак студенти можуть обрати одну з чисельних приватних студентських резиденцій, що розташовані у Відні. 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.