MODUL University Vienna

Приватний австрійський університет заснований Віденською торгово-промисловою палатою та саудівсько-австрійським бізнесменом Мохамедом бен Ісса Аль-Джабером.

 

  • м.Відень, Австрія

  • Заснований у 2007 році

 

Цікаві факти:

  • Навчається більше ніж 650 студентів

  • Університет тричі акредитований AQ Austria, United Nations World Tourism Organisation, AMBA (Association of MBAs)

  • Має кампуси у Китаї та Об’єднаних Арабських Еміратах

 

     

Опис університету:

Історія університету розпочинається ще у 1908 році. Навчальний заклад був створений Віденською торгово-промисловою палатою та саудівсько-австрійським бізнесменом Мохамедом бен Ісса Аль-Джабером. Це перший навчальний заклад в Австрії, який почав готувати студентів та аспірантів за напрямом туризм та готельний бізнес.

MODUL University Vienna відрізняється від інших тим, що студенти можуть відвідувати не тільки свої лекції, а і лекції з інших напрямів. Велика увага приділяється практиці, адже університет співпрацює з різними компаніями та університетами-партнерами як в Австрії, так і за кордоном.


 

Розташування:

Відень - це одне з найкомфортніших міст в Європі: тут абсолютно все створене для людей, їхнього затишку та зручності. Місто не перший рік займає високі позиції  у рейтингах європейських міст за рівнем життя.

MODUL University Vienna знаходиться в туристичному місці біля паркової території на горі Каленберг. З гори відкривається мальовничий вид на Відень.

 

 

Проживання:

Своїх резиденцій університет немає, але співпрацює з двома житловими комплексами. Спеціальний відділ допомагає орендувати помешкання відповідно до побажань студента. Житловими комплексами є WIHAST і BASE 19.

У WIHAST студенти спільно орендують апартаменти. Резиденція знаходиться в 45 хв від навчального кампуса.

BASE 19 пропонує проживання в одномісних кімнатах. Резиденція знаходиться в 30 хв від кампуса університету.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.