Webster Vienna Private University

Приватний університет з головним кампусом в США. Це єдиний американський університет в Австрії. Після закінчення навчального закладу студенти отримують подвійний американсько-австрійський диплом.

 

 • м. Відень, Австрія

 • Заснований у 1981 році

 

Цікаві факти:

 • Випускники отримують подвійний американсько-австрійський диплом

 • Навчається більш як 500 студентів з 20 різних країн

 • Кампус розташований в історичній будівлі 1826 року

 

   

Опис університету:

 

  Головний кампус Webster University знаходиться в США та має кампуси у багатьох європейських країнах та Азії.

  Webster Vienna Private University розташований в історичній будівлі Palais Wenkheim, збудованій у 1826 році. Всередині весь кампус оновлений та обладнаний усім необхідним. Завдяки тому, що навчається всього 500 студентів, викладачі приділяють багато уваги кожному. Навчання ведеться англійською мовою по американській системі та ВНЗ акредитований Міністерством освіти Австрії. Закінчуючи університет студенти отримують подвійний американсько-австрійський диплом та мають можливість під час навчання переходити до інших кампусів в Європі, США та Азії.

   

Розташування:

Відень - столиця Австрії, яка знаходиться у самому серці Європи. Місто займає перше місце серед європейських міст за якістю життя.

Webster Vienna Private University знаходиться біля Palais Wenkheim, у 5 хвилинах від самого центру Відня. Поряд знаходяться музеї, парки, замки та інше.


 

   

Проживання:

Університет має свої резиденції, які знаходяться у найжвавішому районі Відня - Леопольдштадт. Студенти проживають в одномісних кімнатах, які обладнані усім необхідним. У резиденції також є зала для відпочинку, тераса на даху будівля, пральна кімната та спортзал.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.