Amadeus International School

Amadeus International School Vienna - це школа, яка розвиває таланти, заохочує до академічного успіху і занурює в атмосферу мистецтва і музики. 

 

 • Відень, Австрія

 • Заснована у 2012 році

Цікаві факти:

 • У школі навчаються представники понад 40 національностей, тож тут утворилося справді мультикультурне середовище. 

 • Невеликий розмір класів дозволяє приділяти увагу вчителів кожному учневі.

 • Школа відома своїм творчим нахилом у вихованні учнів.

 • Амадеус - це єдина школа у Відні, при якій діє мультикультурний дитячий садочок

 

   

Опис школи:

Amadeus організовує “супровід” своїх учнів у реалізації їхнього найвищого потенціалу.

У школі переконані, що “супроводжувати” означає йти поруч з дітьми, поки вони ростуть і розвиваються. Це забезпечує студентам свободу у виборі свого шляху, але водночас допомагає їм у визначенні правильного темпу для його подолання. Такий підхід дозволяє учням з легкістю долати виклики, що їх очікують, та отримувати вчасну підтримки у разі потреби. Для досягнення найвищого потенціалу, учням потрібне позитивне та турботливе середовище, в якому можна наростити силу; середовище, яке стимулює допитливість та творчу енергію учнів, виховує лідерство, підприємницький дух та прагнення до досконалості. Саме таке середовище створене учням школи Amadeus.

 

AMADEUS International School Vienna  - це унікальна міжнародна школа-пансіон, яка пропонує опанування IB програми з вкрапленнями музики та мистецтва. Суворі вимоги до академічної успішності учнів, інноваційна музична та мистецька освіта, культурне різноманіття, прекрасні умови навчання - усе це може запропонувати вам Amadeus. 

 

Освітня програма IB охоплює виховання та навчання учнів від 3 до 19 років, проте у кожного є можливість приєднатися до програми на будь-якому з вікових етапів (як мінімум - на останні 2 роки перед випуском). Програма IB є досить складною, вимогливою до учнів, проте через елементи креативності та активної залученості в процес навчання дозволяє опанувати досить широкий набір різних академічних предметів. 

 

Одна з ланок Амадеуса - Early Years Centre - це міжнародний  дитячий садочок, куди приймають дітей з усього світу віком від 3 до 5 років. Мова спілкування з батьками і дітьми - англійська. У садочку закладається міцний фундамент для майбутнього вільного розвитку дитини у турботливому середовищі. Саме такий підхід застосовують у Амадеусі ще з ранніх років. 

 

З 1 по 5 клас учні Амадеуса (6-11 років) навчаються за програмою IB Primary Years Programme (PYP), готуючись до самостійного життя та навчання надалі.

 

Учні 11-18-ти років поринають у навчання, що спонукає до допитливості, персонального зростання та рефлексії. За це відповідають наступні програми: 

 

На всіх етапах навчання учням забезпечують психологічний комфорт та постійну підтримку, не дивлячись на складність програми IB. Таке навчання захоплює, тому що нагадує виклики реального життя, дозволяє здобути навички критичного мислення, ефектних презентацій, вирішення проблем, ефективної співпраці і комунікації. 

 

Однією з обов’язкових предметних складових програми є вивчення німецької мови - чи як рідної, чи як іноземної. Проте саме навчання відбувається переважно англійською мовою. Для підвищення технологічної обізнаності учнів, на уроках та у виконанні домашнього завдання вихованці використовують айпади або макбуки. 

 

Академічна складова програми сильно доповнена творчими предметами, які допомагають у вираженні інтелектуальних здібностей, уяви та емоцій учнів. Такі заняття допомагають також усвідомити плинність та зміни, які відбуваються у світі, особливо у поєднанні з циклом предметів STEAM, які все ж фокусуються на арт-частині.  

 

Творча частина навчання називається Co-Curricular та охоплює такі дисципліни:  композиторство, музичний продакшн, танці, сторітелінг, театральне мистецтво, вокальний спів в ансамблі, кодинг і інженерія та творче опанування іспанської мови. Усі ці предмети пов’язані між собою і сприяють комплексному розвитку дітей.

 

Відданість школи музиці та іншим видам мистецтва полягає у бажанні досліджувати культуру та людський досвід через творчість, пізнавати таким чином себе, традиції та світ.

 

Розташування:

Сучасний Відень пережив безліч історичних трансформацій за час свого існування. Від імперських часів до сьогодні це місто має провідне культурне та економічне значення  для Європи.

Відень розкинувся у північно-східній частині Австрії, між підніжжями Альп та Карпат, у долині однієї з найдовших річок Європи - Дунаю.

 

Це місто вважається однією з найкраще збережених столиць старого Західноєвропейського світу. Його центральна історична частина щорічно перехоплює дух мільйонів туристів, які приїхали сюди на прогулянку, аби помилуватися величною архітектурою та прекрасними зеленими парками міста, які були спроектовані ще в минулих століттях для імператорів. 

 

 

Будучи культурним центром Австрії, Відень вважається ще й музичною столицею світу. Не дивлячись на те, що музичну славу Австрії приносять фестивалі та талановиті уродженці інших міст, саме від віденських музикантів та артистів залежить усе культурне життя країни.

 

  Звісно, всі особливості існування Відня та всієї Австрії збережені й у музеях та бібліотеках міста. Роботи Рембрандта, Брюгеля, Клімта, колекції Габсбургів, Імперські скарби, музеї історії, етнографії, технологій, найрізноманітніші виставки - усе це робить Відень неабияким привабливим для поціновувачів краси, мистецтва та історії. 

   

   

  Кампус школи AMADEUS International знаходиться на відстані трамвайної прогулянки від центру міста і всього за 40 хвилин на авто від аеропорту. Школа розташована у 18-му районі, який відомий своєю історією, культурою та якістю життя.  

   

  Будівля школи була сконструйована орієнтовно у 1908-1910 роках, тому оздоблена у стилі, типовому для всього Відня. Деякі зі шкільних будівель утворюють ансамбль з 6 павільйонів, які у минулому столітті слугували госпіталем імені Земмельвейса. 

   

  Учні школи Амадеус надихаються духом відкриттів, які свого часу здійснив видатний лікар Земмельвейс. Результати його досліджень вплинули на медицину в усьому світі. Зокрема, завдяки його рекомендаціям лікарі почали ретельно слідкувати за чистотою своїх рук.

   

Проживання:

Школа Амадеус намагається створити справді сімейну атмосферу у стінах резиденцій, де проживають учні пансіону. Домашній затишок та середовище підтримки є неодмінними складовими досвіду проживання в Амадеусі. Працівники пансіону та школи працюють над формуванням у дітей позитивного мислення, вміння зробити вирішальний крок, незалежності, академічної успішності та емоційного добробуту. Попри справжню близькість і повне взаєморозуміння з учнями, працівники школи  залишаються з дітьми у професійних стосунках, не перетинаючи особисті кордони. Забезпечення харчування та дозвілля учнів, піклування про тих, хто захворів, моніторинг та підтримка учнів в питаннях навчання, спілкування та допомога - усе це лежить на плечах працівників резиденцій і школи. 

 

На кампусі школи діє 2 резиденції, де сьогодні проживають хлопці та дівчата, але вже незабаром з’явиться нове приміщення для проживання. 

 

Очікується, що нова резиденція вміщатиме 138 студентів у своїх двомісних кімнатах, обладнаних душовою та всіма необхідними меблями. Хлопці і дівчата проживатимуть в окремих крилах будівлі, але матимуть змогу проводити час разом у центральній частині резиденції, у спільній вітальні. У цій резиденції також планується тераса на даху, де учні зможуть відпочивати і насолоджуватися краєвидами Відня і сусідніх гір.

   

  Резиденції, які функціонують зараз, знаходяться неподалік від школи. Хлопці і дівчата проживають в окремих будівлях, проте мають змогу проводити час разом у спільних вітальнях. Учні мешкають по 2-3 людини в кімнаті, зазвичай - це представники різних культур для кращого розуміння та прийняття інакшості. Кімнати обладнані усіма зручностями: ванна кімната, полички, комоди, столи, шафи, сейфи й таке інше. 

   

  В обох резиденціях є кухні і їдальня, вітальня для спільного відпочинку, пральна кімната, простори для навчання.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.