American International School - Salzburg

Міжнародна школа-пансіон для учнів 7-12  класів, розташована в одному з найкрасивіших міст Західної Європи, Зальцбурзі.

 

  • м. Зальцбург, Австрія

  • Заснована в 1976 році

 

Цікаві факти:

  • Акредитована Асоціацією коледжів і шкіл США

  • Співвідношення учнів до вчителів 3:1

  • Є учасником Тhe European Council of International Schools, Тhe Association of Boarding Schools, Тhe College Board

 

     

Опис школи:

The American International School, Salzburg - це приватна міжнаціональна школа-пансіон у Зальцбурзі, Австрія. Школа повністю працює за американською системою освіти. Мова навчання в школі - англійська, і більшість викладачів та працівників-резидентів - громадяни США та носії англійської мови. Закінчивши школу-пансіон в учнів є можливість вступати не тільки в університети США, а і в навчальні заклади Канади та Європи. В учнів старших класів є чудова можливість пройти програму Advanced Placement, яка готує учнів до вступу в університети і визнається в усьому світі.

 

Розташування:

The American International School, Salzburg  знаходиться у мальовничому місті Зальцбург, що на заході Австрії. Зальцбург — четверте за розмірами місто Австрії після Відня, Граца і Лінца. Місто відоме насамперед як батьківщина геніального композитора Вольфґанґа Амадея Моцарта. Разом з історичними пам’ятками, парками та гірським видом - місто є дуже затишним. 

Школа-пансіон розміщена всього в декількох хвилинах від центра міста.  Навчальний заклад займає велику територію в парковій зоні. Завдяки цьому учні мають змогу активно проводити час навіть не виходячи за територію школи.

 

Проживання:

Учні проживають у резиденціях. Всі діти розміщуються за віком та статтю. В кімнатах проживають по 2-3 людини. Всі кімнати добре облаштовані, та мають свої ванну та туалет.

На кожному поверсі проживають працівники школи, які спостерігають за порядком та допомагають дітям. 

Харчування - повний пансіон.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.