Danube International School Vienna

Приватна міжнародна школа-пансіон, яка навчає за програмою міжнародного бакалавріату (ІВ) у Відні, Австрія. 

 

  • м. Відень, Австрія

  • Заснована у 1992 році 

 

Цікаві факти:

  • Навчається приблизно 540 учнів з різних країн світу

  • Акредитована Австрійським міністерством освіти

 

     

Опис школи:

Danube International School Vienna - це одна з двох приватних міжнародних шкіл-пансіонів, які навчають за програмою міжнародного бакалавріату в Австрії. 

Навчання пропонується для учнів початкової, середньої та старшої школи. Все навчання ведеться англійською мовою, а ті учні, які вивчили другу мову в школі отримують подвійний диплом. 

Навчальний процес тісно пов’язаний з індивідуальним розвитком дитини. Кожен викладач приділяє багато уваги кожному учню, та допомагає розвивати сильні сторони своїх підопічних. Школа має три лабораторії, театр, художні майстерні та спортивні зали, басейн.

Розташування:

 

    Відень – неймовірна європейська столиця, серце Австрії. Тут абсолютно все створене для людей, їхнього затишку та зручності. Місто не перший рік займає високі позиції  у рейтингах європейських міст за рівнем життя. 

    Danube International School Vienna знаходиться недалеко від центру Відня. Навчальний процес проходить в 4-поверховому приміщенні. Біля школи-пансіону є музеї, парки та різні визначні місця.

Проживання:

Школа-пансіон має три резиденції, які знаходяться на різних відстанях від кампуса. У двох резиденціях хлопчики та дівчатка живуть в одному будинку, але в різних блоках. Всі діти проживають по 2-3 людини. Всі кімнати добре облаштовані. Кожна кімната має свою ванну та туалет.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.