St. Gilgen International School

St. Gilgen - це престижна міжнародна школа, яка спеціалізується на навчанні дітей 10-18 років. Освітня програма спрямована на досягнення академічних успіхів в міжнародних навчальних програмах, при цьому акцент робиться на глибинному  розвитку музичних і артистичних навичок, вивченні мистецтв і театральної майстерності.

  • Санкт-Гільген, Австрія.

  • Рік заснування: 2008.

  • Тип: школа-пансіон змішаного типу.

  • Кількість студентів: 250.

Цікаві факти:

Навчання в школі Saint Gilgen International School має такі переваги:

  • контроль і оцінка зусиль студента в навчанні;

  • розвиток творчих здібностей та активні заняття різними видами спорту;

  • мовна практика з носіями іноземних мов.

 

Опис школи:

St. Gilgen - це престижна міжнародна школа, яка спеціалізується на навчанні дітей 10-18 років. У 6-8 класі діти вчаться за міжнародною програмою The IB Middle Years Programme; в 9-10 класах - IGCSE; два останні роки учні проходять курс International Baccalaureate (IB).

Освітня програма спрямована на досягнення академічних успіхів в міжнародних навчальних програмах, при цьому акцент робиться на глибинному  розвитку музичних і артистичних навичок, вивченні мистецтв і театральної майстерності.


 

Розташування:

Городок Санкт-Гільген знаходиться на березі озера Вольфганг в оточенні вершин прекрасних Альп, входить до складу округу Зальцбург. Дістатися до Зальцбурга можна за 45 хвилин.

Кампус Міжнародної школи знаходиться в просторому парку на березі озера в центрі Санкт-Гільген. Школа розміщена на кількох старовинних віллах, повністю відремонтованих в сучасному стилі, оснащених найбільш новаторською технікою, ноутбуками Аpple. Звідси студенти добираються пішки або на велосипеді до інших шкільних об'єктів в містечку, таких як «Арт-гараж», театр «Kino», клуб греблі, яхт-клуб і тенісний корт.


 

Проживання:

Хлопчики та дівчатка проживають в окремих пансіонатах, розташованих в декількох кроках від школи, з розподілом за діапазоном віку в одно- або двомісних першокласно обладнаних номерах з ванною кімнатою. Персонал школи постійно знаходиться поруч зі студентами, піклуючись, контролюючи та допомагаючи в навчанні.

У шкільній їдальні студенти забезпечені повноцінним раціональним харчуванням. Під час перерв студенти отримують легкі закуски й напої в шкільному кафе.

Після уроків студентам надається можливість відпочити, поспілкуватися або почитати у дворі школи на доглянутих газонах, в прилеглому парку або саду.

У вільний від навчальної програми час студенти можуть займатися катанням на гірських велосипедах, скелелазінням і пішим туризмом, катанням на гірських лижах і сноуборді, вітрильним спортом і верховою їздою. У вихідні дні студенти відвідують батьківщину Моцарта Зальцбург, а також Мюнхен і Відень з їх багатою різноманітністю культурних та історичних пам'яток.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.