Бельгія


Про країну

Скуштувати бельгійські вафлі або ж славнозвісний бельгійський шоколад? А чи знали ви, що картопля-фрі – національна страва Бельгії? 

Країна, що стала одним із символів європейського добробуту і демократичних поглядів, де вперше була озвучена теорія Великого вибуху. Країна, чия витончена архітектура і затишні вулички, чарують як відвідувачів, так і її жителів.

Високий рівень життя і конкурентоспроможний ринок праці в Бельгії приваблює молодих та амбітних людей зі всього світу. Культура країни надзвичайно різноманітна і не перестане вас дивувати. Чого тільки вартий той факт, що в Бельгії три державні мови: нідерландська, французька і німецька - саме це відбиває поєднання різних національностей і культурних надбань.

 

Бельгія – країна надзвичайно красивих історичних пам'яток і архітектурних споруд, безліч яких розташовані по всій її території. Старовинні собори, фортеці, замки і будинки купецьких гільдій, і сьогодні зберігають пам'ять про багатство середньовічної торговельної Фландрії та валлонських графств.

 

Бельгія - дипломатичний центр Європи. В її столиці, Брюсселі, розташовані інституції Європейського Союзу: Європейська Комісія, Європейська Рада, Європейський Парламент, а також штаб-квартира Північноатлантичного альянсу (НАТО). Окрім цього тут розташувались понад 1000 урядових та неурядових міжнародних організацій, близько 165 посольств та дипломатичних представництв, найбільший у світі міжнародний прес-корпус, а також понад 700 багатонаціональних корпорацій.

 

Освіта в Бельгії, як і рівень життя, знаходиться на дуже високому щаблі та цінується не лише в межах країни, але у всьому світі. Це дає можливість міжнародним студентам отримати роботу як в самій Бельгії, так і поза межами.

Також згідно із законодавством Бельгії, студентам дозволено працювати під час навчання, якщо вони витрачають на це не більше 20 годин на тиждень і робота не заважає навчальному процесу.

Перспективи

Навчання в Бельгії - це широкі можливості особистого та кар'єрного росту та розвитку в прогресивній демократичній державі. Високий рівень економіки та конкурентоспроможний ринок праці допомагає молодим спеціалістам побудувати успішну кар'єру. Наявність величезної кількості міжнародних установ та організацій збільшує шанси отримати юридичну посаду, більш ніж в будь-якій іншій країні.

Допомога експертів

Ми допоможемо Вам підібрати відповідний навчальний заклад і програму в Бельгії, підготуватися до вступу, правильно оформити всі необхідні документи та отримати зарахування в обраний навчальний заклад.

Під час навчання ми підтримуємо стосунки зі студентами та їх батьками й допомагаємо із вирішенням усіх запитань, пов'язаних із навчанням у Бельгії.

 

Для наших студентів усі послуги щодо зарахування навчальні заклади - партнери та оформлення студентської візи є безкоштовними.

Вартість навчання

  • Вища освіта:

Здобути диплом в Бельгії - означає навчатись в одній з найпрогресивніших європейських держав та отримати престижний диплом. Освіта в Бельгії забезпечує студентів не лише знаннями, але практичним досвідом і стажуваннями, що спростить процес працевлаштування після завершення навчання.

 

  • Від 18850 € за магістерську програму.

 

У вартість входить:

  • Заняття в університеті

  • Навчальні матеріали

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.