University of Kent Brussels School of International Studies

Міжнародний навчальний заклад, що готує студентів до успішної кар'єри у сфері політики та права у дипломатичній столиці Європи, Брюсселі.

 

 • м. Брюссель, Бельгія

 • Заснований у 1965, кампус в Брюсселі відкрито у 1998 році

 

Цікаві факти:

 • Перший навчальний заклад, що отримав подвійну акредитацію у Великій Британії та Бельгії

 • #65 серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Кампуси в п'яти європейських країнах: Велика Британія (Кентербері, Медвей, Тонбрідж), Бельгія (Брюссель), Франція (Париж), Італія (Рим), Греція (Афіни)

 • В Брюсселі розташовані: Європейська Комісія, Європейська Рада, Європейський Парламент, штаб-квартира Північноатлантичного альянсу (НАТО), понад 1000 урядових та неурядових міжнародних організацій, близько 165 посольств та дипломатичних представництв

 

   

Опис університету:

 

Незалежно від кар’єрної мети студента, післядипломна кваліфікація в Brussels School of International Studies (University of Kent) надає широкий спектр вмінь, спеціальних знань та практичного досвіду, щоб досягти успіху на конкурентному ринку праці.

За 20 років роботи в Брюсселі BSIS створила потужні мережі зв'язків з широким колом організацій, що дає можливість студентам отримувати різноманітні стажування та знайомитись з потенційними роботодавцями. Команда з питань кар’єри, Key2Advance, постійно збільшує перелік контактів для можливого стажування та волонтерства. Key2Advance надає індивідуальні поради та рекомендації щодо кар’єрних перспектив, що відповідають потребам кожного студента індивідуально.

 

Студенти Brussels School of International Studies (University of Kent) будують успішну кар'єру незабаром після закінчення навчання: випускники працюють в установах ЄС, громадських організаціях, дипломатичних службах, Організації Об'єднаних Націй, інших міжнародних організаціях або у сферах пов'язаних з державною політикою, зв'язками з громадськістю, міграцією, міжнародною торгівлею, фінансами, державним управлінням та правом.

 

  University of Kent's Brussels School of International Studies (BSIS) - британський університет, програми якого акредитовані в Бельгії. BSIS - це мультидисциплінарна школа, що пропонує програми магістратури та докторантури в галузях політики та права, що глибинно вивчають питання конфліктів, безпеки, розвитку, міграції, політичної економіки та правових основ мінливого світового порядку. У 2018 році BSIS відсвяткувала своє 20-річчя.

   

  Філософія викладання в університеті заохочує активну участь та взаємодію між викладачами та студентами. Це є ключовим для розвитку і побудови дружньої студентської спільноти, яка взаємодіє не лише на заняттях, але на регулярних заходах, конференціях та в навчальних групах. Чимало викладачів займаються дослідницькою діяльністю, що отримала міжнародне визнання, також багато з них є практиками, які щодня займаються питаннями, пов'язаними з правовими спорами, міграцією та юриспруденцією загалом.

   

  BSIS надає для студентів власний навчальний простір: тихі навчальні кімнати (доступні цілодобово), аудиторії, зали для семінарів та офісні приміщення для студентів докторантури та викладачів.

  Бібліотека університету повністю цифрова. Студенти мають доступ до широкого спектра ресурсів, включаючи електронні журнали, електронні книги та спеціалізовані бази даних через бібліотечну систему університету, Templeman. Крім того, BSIS має доступ до міжнародної бібліотечної системи, яка дозволяє студентам здійснювати запити важкодоступних для пошуку книг чи статей у Британської бібліотеки.

   

   

Розташування:

University of Kent's Brussels School of International Studies розташований в Брюсселі, Бельгія.

Місто давно стало "столицею Європи" і де-факто столицею Європейського Союзу, оскільки тут відбуваються найголовніші політичні події: щодня приймаються важливі політичні, економічні та соціальні рішення.

В Брюсселі знаходиться інституції Європейського Союзу: Європейська Комісія, Європейська Рада, Європейський Парламент, а також штаб-квартира Північноатлантичного альянсу (НАТО). Окрім цього тут розташувались понад 1000 урядових та неурядових міжнародних організацій, близько 165 посольств та дипломатичних представництв, найбільший у світі міжнародний прес-корпус, а також понад 700 багатонаціональних корпорацій. Саме це місто може стати початком стрімкої політичної кар'єри.

 

З чисельністю населення трохи більше мільйона осіб, Брюссель залишається зручним, невеликим та доступним студентським містом. Культурне життя Брюсселя активне і різноманітне. Окрім музеїв та виставок, періодично проводяться концерти та інші культурні заходи, як наприклад, святкування Дня святого Валентина і Міжнародного жіночого дня. Кожного березня тут проходить вже традиційний Брюссельський міжнародний кінофестиваль фантастичних фільмів. Життя в Брюсселі не змусить сумувати, а лише розпалить інтерес до незвичайного.

 

   

   

Проживання:

Кент не пропонує проживання в Брюсселі, проте є багато варіантів оренди житла і студенти зазвичай знаходять собі місце для проживання незабаром після прибуття.

Квартири-студії з усіма виплатами (вода, електроенергія, газ, оплата оренди) коштують близько 400-500 євро на місяць.

Вартість двокімнатної квартири з усіма вигодами та комунальними послугами становить близько 500-600 євро.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.