Фінляндія


Про країну

Фінляндія - це країна з неймовірною природою і відмінною освітньою системою. Тут високий рівень життя і фіни, як показують опитування, одні з найщасливіших людей у світі (згідно з рейтингом 2019 року займають почесне 1 місце!). Фінляндія очолює світ в галузі освіти, прозорості уряду, стабільності і різноманітності дозвілля.

Але що робить цю країну ідеальним місцем для міжнародного студента? Фінляндія може похвалитися чудовою системою освіти. Країна чесно заслуговує на цю репутацію! Вона неодноразово займала перше місце в рейтингу PISA, фіни читають більше бібліотечних книг, ніж будь-яка інша країна у світі, а випускники часто вступають в кращі ВНЗ світу.

 

Перспективи

Роботодавці високо цінують випускників фінських ВНЗ: вони володіють не тільки передовими знаннями в області, а й вміють застосовувати їх до конкретних завдань. Фінські університети мають багато партнерських угод з компаніями, що дають можливість студентам стажуватися під час навчання.

Крім цього, в країні зростає попит на кваліфікованих співробітників технічної галузі, яких також шукають серед іноземців.

 

Допомога експертів

Компанія Student Study - офіційний представник провідних фінських ВНЗ в Україні.

 

Ми допоможемо Вам підібрати відповідний навчальний заклад і програму у Фінляндії, підготуватися до вступу, правильно оформити всі необхідні документи та отримати зарахування в обраний навчальний заклад. Під час навчання ми підтримуємо стосунки зі студентами та їх батьками й допомагаємо із вирішенням усіх запитань, пов'язаних із навчанням у Фінляндії.

 

Для наших студентів усі послуги по зарахуванню та оформленню студентської візи є безкоштовними.

 

Вартість навчання

  • Вища освіта:

Якість вищої освіти у Фінляндії говорить сама за себе, адже аж 8 університетів увійшли в Топ-500 найкращих вищих навчальних закладів у світі за версією Times Higher Education World University Rankings 2019.

 

  • Від €6 000  за рік навчання

 

У вартість входить:

  • Заняття в університеті

  • Навчальні матеріали

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.