Arcada University of Applied Sciences

Багатопрофільний університет прикладних наук з кампусом в Гельсінкі, Фінляндія.

 

 • м. Гельсінкі, Фінляндія

 • Заснований у 1996 році

Цікаві факти:

 • Навчається майже 3 000 студентів, 10% із яких іноземні студенти

 • Акредитацію The Finnish Higher Education Evaluation Council

 • 17 програм бакалаврату і 10 програм магістратури

 • Університет підтримує двомовність Фінляндії

   

Опис університету:

 

  Arcada University of Applied Sciences був заснований в 1996 році в результаті об'єднання кількох вишів, які пропонували освіту шведською мовою. До складу університету увійшли такі навчальні центри як Шведський медичний інститут (Sjukis), Шведський економічний інститут (Lilla Hanken), Технологічний інститут (Verket) та Інститут соціальної освіти Folkhalsan. В 1998 році Міністерством освіти йому було присвоєно статус державного політехнічного університету. 

  Попри те, що у виші навчається майже 3000 студентів, Аркада є найбільшим фінським політехнічним навчальним закладом, де викладання ведеться як фінською, так і шведською мовами. Штат співробітників університету складається зі 170 професорів та викладачів.

  Здобути вищу освіту в цьому університеті можна в таких областях як спорт, охорона здоров'я, соціальна робота, бізнес, медіа, технології та інше. Університет відноситься до тих ВНЗ, які підтримують двомовність країни.

   

Розташування:

Столиця Фінляндії Гельсінкі - це жваве місто на узбережжі Фінської затоки. Це місто розкинулося на безлічі красивих островів, де є багато чудових парків і бульварів. В цілому життя тут тече досить повільно, але достатня кількість розваг дозволяє жителям і гостям міста не нудьгувати.

 

Кампус Arcada University of Applied Sciences розташований в районі Арабіанранта в Гельсінкі, Фінляндія. На кампусі знаходяться просторі аудиторії та наукові лабораторії, бібліотека, комп'ютерний центр, кафе.

 

   

Проживання:

Студенти проживають на базі університету. Всі проживають в одномісних або двомісних кімнатах, які обладнані усім необхідним. У резиденції також є зала для відпочинку, пральна кімната та спортзал.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.