Haaga-Helia University of Applied Sciences

Один з найбільших вищих навчальних закладів Фінляндії.

 

 • м. Гельсінкі, Фінляндія

 • Заснований у 2007 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається 10500 студентів з різних куточків планети

 • Одна з найкращих програм по Бізнесу у Фінляндії

 • Має власний Центр досліджень і розвитку підприємництва

 • 200 університетів-партнерів у світі

 

   

Опис університету:

Haaga-Helia University of Applied Sciences є одним із найбільших освітніх центрів Фінляндії. Це державний вищий навчальний заклад, керівництво яким здійснює організація, що представляє ділові кола столиці. Тому головна "родзинка" наявність програми вищої освіти в області бізнесу.

Haaga-Helia UAS готує фахівців у сферах торгівлі, підприємництва, гостинності та туризму, комунікацій і передачі інформації, інформатики, спорту і педагогіки. Програми вищої освіти доступні трьома мовами - фінською, шведською та англійською.

 

Англійською мовою в університеті викладаються бізнес спеціальності та туристичний менеджмент. 

 

Оскільки університет тісно пов'язаний з діловими колами, в ньому працює Центр досліджень і розвитку підприємництва, який організовує тренінги в області продажів, оптимізації бізнес-процесів та інформаційних технологій на замовлення компаній.

 

У Haaga-Helia студенти навчаються в справді міжнародному середовищі. На бакалаврських та магістерській програмах, що викладаються англійською мовою, навчаються студентів понад 100 національностей. Студенти мають можливість один семестр вчитися по обміну в одному з 200 партнерів університету Haaga-Helia у всьому світі. Деякі університети-партнери також пропонують можливість отримати подвійний ступінь. Студенти, які хочуть отримати подвійний ступінь закінчують два семестри за кордоном та отримують диплом обох, Haaga-Helia та університету-партнера. Студенти також можуть пройти стажування за кордоном, що є гарним шансом підвищення професійної кваліфікації, мовних навичок та культурної обізнаності.

 

Розташування:

 

  Основні кампуси університету розташовані в районі Пасіла в Гельсінкі. Кампуси Haaga-Helia University of Applied Sciences також знаходяться в Хаг, Мальме і Валлілле (округи Гельсінкі), в Порвоо і Вієрумякі.

  Викладання англійською мовою проводиться в кампусах університету в Гельсінкі та Порвоо.

   

  Столиця Фінляндії Гельсінкі - це жваве місто на узбережжі Фінської затоки. Це місто розкинулося на безлічі красивих островів, де є багато чудових парків і бульварів. В цілому життя тут тече досить повільно, але достатня кількість розваг дозволяє жителям та гостям міста не нудьгувати.

   

Проживання:

Haaga-Helia University of Applied Sciences не має власної резиденції і не забезпечує студентам проживання. Бронювання житла студенти здійснюють  самостійно.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.