Helsinki School of Business

Приватна бізнес-школа в місті Гельсінкі, Фінляндія.

 

 • м. Гельсінкі, Фінляндія

 • Заснована у 2012 році

Цікаві факти:

 • Перша бізнес-школа у Фінляндії

 • Отримала британську акредитацію Pearson вже через рік після заснування

 • Партнер британського ВНЗ - University of Northampton, що дозволяє студентам їздити по обміну у Велику Британію

 • Міжнародний склад викладачів

 • 92% випускників повністю задоволені якістю отриманої освіти в Helsinki School of Business

 

   

Опис університету:

Helsinki School of Business - приватна школа бізнесу, яка була заснована Вейко і Карі Яскелайненамі. На момент заснування школи Вейко Яскелайнена розробив кілька програм MBA та BA по всьому світу. У Фінляндії вища освіта була повністю державною і Helsinki School of Business стала першою приватною бізнес-школою країни. Завдяки партнерству з University of Northampton бізнес-школа пропонує студентські та післядипломні ступені по бізнесу і управлінню. Школа також пропонує Вищий національний диплом та дворічну кваліфікацію, яка акредитована Pearson, найбільшою акредитаційною організацією в Великій Британії.

 

HELBUS готує студентів до кар'єри в міжнародному бізнесі. Навчальна програма розроблена відповідно до потреб сучасного ринку. Окрім того, студенти розвивають важливі особисті навички, такі як критичне мислення, вирішення проблем і взаємодія.

 

Оскільки Helsinki School of Business є партнером University of Northampton і ще декількох навчальних закладів в різних країнах, у більшості студентів школи є можливість провести рік в поїздці по обміну в обраних університетах. Студентам це дозволяє розширити освітні горизонти та отримати глобальний досвід, який також важливий для успішної кар'єри в бізнес-середовищі.

 

Розташування:

 

  Helsinki School of Business розташована на північному сході фінської столиці. Поблизу знаходиться залізнична станція Pitäjänmäki Sockenbacka.

   

  Столиця Фінляндії Гельсінкі - це жваве місто на узбережжі Фінської затоки. Це місто розкинулося на безлічі красивих островів, де є багато чудових парків і бульварів. В цілому життя тут тече досить повільно, але достатня кількість розваг дозволяє жителям і гостям міста не нудьгувати.

   

Проживання:

Helsinki School of Business не має власної резиденції і не забезпечує студентам проживання. Пошуками житла студенту необхідно займатися самостійно.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.