Kajaani University of Applied Sciences

Один з перших університетів прикладних наук у Фінляндії.

 

 • м. Кайані, Фінляндія

 • Заснований у 1992 році

Цікаві факти:

 • Навчається 2000 студентів

 • Перший університет прикладних наук у Фінляндії

 • Один з найкращих університетів прикладних наук у Фінляндії за версією Talouselämä

   

Опис університету:

Kajaani University of Applied Sciences є багатопрофільним закладом вищої освіти. Всі дослідження і навчальний процес проходять в одному студентському університетському містечку. Університет пропонує комфортне навчання в маленьких групах і можливість розвитку навичок в міжкультурному середовищі. Kajaani University of Applied Sciences приділяє особливу увагу якості викладання і намагається створити студентам необхідні умови для їх успішного навчання.

 

З 2010-го року на кампусі Kajaani University of Applied Sciences працює програма Finnish Friend Family. Її мета - познайомити іноземних студентів з фінською культурою і традиціями.

 

Розташування:

 

   

   

  Kajaani University of Applied Sciences знаходиться в місті Кайані. Університет розташований в студентському містечку, недалеко від центру міста, де створені всі умови для успішного навчання та проживання.

  Місто Каяані заходиться в центральній частині Фінляндії, в 557 км від столиці країни Гельсінкі.

   

Проживання:

На кампусі фінського університету є резиденції з одномісними кімнатами, однак кількість місць обмежена . Студенти, які навчаються на програмах бакалаврату та магістратури можуть проживати у Kiinteistö Oy Kajaanin Pietari, житловому комплексі, який співпрацює з університетом.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.