Lappeenranta University of Technology

Новаторський науковий університет у Фінляндії, який об'єднує галузі науки та бізнесу з 1969 року.

 

 • м. Лаппеенранта, Фінляндія

 • Заснований у 1969 році

Цікаві факти:

 • Навчається майже 5000 студентів з різних країн світу

 • Перший вищий навчальний заклад, який поєднав два напрямки в освіті: технології та бізнес

 • Фінський бізнес-журнал «Talouselämä» оцінив Lappeenranta University of Technology як найкращий університет в області бізнес-технологій в Фінляндії

 • Кампус університету знаходиться на березі одного з найкрасивіших озер Фінляндії - Саймаа

 • LUT є одним з 20 найбільш перспективних університетів світу відповідно до доповіді консалтингової фірми Firetai

 

   

Опис університету:

 

 

  Lappeenranta University of Technology  - перший вищий навчальний заклад у Фінляндії, який поєднав два напрямки в освіті: технології та бізнес. Основний напрямок діяльності ВНЗ - розвиток так званих "зелених технології", що відбувається в тісній співпраці з владою країни. Інше стратегічне партнерство університету пов’язане з підприємствами та бізнесом в регіоні і за його межами.

   

  У складі Університету три факультети: Технічний факультет, Факультет технологічного менеджменту та Школа бізнесу.

   

  В LUT є традиція міцних зв'язків з бізнес-спільнотою. Фінський бізнес-журнал «Talouselämä» оцінив Lappeenranta University of Technology як найкращий університет в області бізнес-технологій в Фінляндії. Університет зосереджується на розв’язанні проблем, що стосуються чистої енергії та води, кругової економіки та сталого бізнесу. Їх досвід у галузі чистої енергії показаний на прикладі Зеленого кампуса, який є унікальним середовищем для досліджень та навчання. Зелений кампус також підтримує стартап-компанії, що створені на дослідженнях LUT.

   

Розташування:

 

 

Кампус ВНЗ знаходиться прямо на березі озера Саймаа, в 7 км від центру Лаппенранта.

Лаппенранта розташована на березі найбільшого в Фінляндії озера Саймаа. Тут бере початок Сайменский канал, що з'єднує озеро з Фінською затокою в районі Виборга. Лаппеенранта - великий транспортний вузол у Фінляндії. На виїзді з міста розташований міжнародний аеропорт.

   

Проживання:

Вартість життя в Лаппеенранта досить невисока. З доступних видів проживання студенти, як правило, вибирають гуртожитки. Популярністю також користуються квартири.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.