Metropolia University of Applied Sciences

Найбільший в Фінляндії університет прикладних наук.

 

 • м.Гельсінкі, Фінляндія

 • Заснований у 2007 році

 

Цікаві факти:

 • Найбільший університет прикладних наук Фінляндії

 • 68 програм бакалаврату та магістратури, одинадцять з яких доступні для вивчення англійською мовою

 • Навчається близько 16 500 студентів з різних країн світу

 • 95% випускників повністю задоволені якістю отриманої освіти в Metropolia University of Applied Sciences 

 • Неодноразово визнаний найкращим університетом прикладних наук Фінляндії

 • 12% викладачів мають ступені доктора наук

 

   

Опис університету:

Університет був створений у 2007 році в результаті об’єднання двох інших фінських політехніків - EVTEK University of Applied Sciences і Helsinki Polytechnic Stadia. ВНЗ знаходиться під спільним керуванням міст Гельсінкі, Еспоо, Вантаа і Кауніайнен і муніципалітету Кіркконуммі.

На одному з кампусів Metropolia University of Applied Sciences існує спеціальний простір для вивчення сучасного міського середовища. На іншому дослідному просторі займаються дослідженням можливостей сталого розвитку людства без шкоди для навколишнього середовища.

 

Університет підтримує міжнародну співпрацю та активно запрошує до себе іноземних студентів і викладачів. Багато програм доступні й англійською мовою. Helsinki Metropolia також пропонує студентам можливість проходження стажувань за кордоном.

 

Розташування:

 

  Metropolia University of Applied Sciences належить 15 студентських кампусів, розташованих в Гельсінкі та в прилеглих Еспоо і Ванта.

   

  Столиця Фінляндії Гельсінкі - це жваве місто на узбережжі Фінської затоки. Це місто розкинулося на безлічі красивих островів, де є багато чудових парків і бульварів. В цілому життя тут тече досить повільно, але достатня кількість розваг дозволяє жителям та гостям міста не нудьгувати.

   

Проживання:

Metropolia University of Applied Sciences  не має власної резиденції й не забезпечує студентів проживанням. Пошуками житла студенту необхідно займатися самостійно.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.