Satakunta University of Applied Sciences

Один з найбільших університетів прикладних наук на заході Фінляндії.

 

 • м. Порі, Фінляндія

 • Заснований у 1997 році

Цікаві факти:

 • Навчається близько 6000 студентів з різних куточків планети

 • Має 28 освітніх програм, десять з яких англійською мовою

 • Входить в 6 кращих ВНЗ країни за рівнем задоволеності студентів якістю навчання

 

Опис університету:

 

 

   

  SAMK є промисловим вищим навчальним закладом. Університет фокусується на діяльності в галузі освіти, досліджень, інновацій та розвитку, які підтримують реструктуризацію промисловості. Район Сатакунта має універсальну економічну та промислову структуру, тому Satakunta University of Applied Sciences забезпечує дослідження та комплексні навчальні програми в області технологій, бізнесу та управління, а також соціальної та медичної допомоги.

   

  Тут можна вивчати 28 програм бакалаврату та магістратури, десять з яких доступні англійською мовою. Щорічно Satakunta University of Applied Sciences випускає близько 1000 фахівців. При цьому регіон Сатакунта працевлаштовує 75% всіх випускників, оскільки програми складені з урахуванням потреб місцевих роботодавців. Поміж партнерів Satakunta University of Applied Sciences близько 500 фінських компаній. Роботодавці надають допомогу в реалізації перспективних ідей студентів, часто вибираючи для себе нових співробітників ще в процесі навчання.

   

Розташування:

У Satakunta University of Applied Sciences є чотири кампуси - в Порі, Рауме, Гуйттінене і Канкаанпяя. Найбільший з них знаходиться в Порі - тут навчається 3600 студентів. Він розташований в центрі Порі поблизу залізничного вокзалу. Аеропорт Порі розташовується всього у двох кілометрах від кампуса.

 

Проживання:

Університет не має своїх гуртожитків, тому проживання студенти бронюють самостійно.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.