Seinäjoki University of Applied Sciences

Багатопрофільний університет прикладних наук з кампусом в місті Сейняйокі, Фінляндія.

 

  • м.Сейняйокі, Фінляндія

  • Заснований у 1992 році

 

Цікаві факти:

  • 27 навчальних програм, три з яких викладаються повністю англійською мовою

  • Навчається 4800 студентів з різних країн світу

  • 92% випускників повністю задоволені якістю отриманої освіти в Seinäjoki University of Applied Sciences

 

     

Опис університету:

Seinäjoki University of Applied Sciences отримав статус університету в 1992 році шляхом злиття декількох навчальних закладів регіону, серед яких були і ВНЗ з віковою історією.

З вісімнадцяти програм бакалаврату університету тільки одна доступна для вивчення англійською мовою - Bachelor of Business Administration in International Business. До складу Seinäjoki University of Applied Sciences входять чотири школи: Продуктів харчування і сільського господарства, Бізнесу та культури, Охорони здоров'я та соціальної роботи та Технологій.

 

Розташування:

Університет знаходиться в місті Сейняйокі.  До Гельсінкі звідси можна доїхати машиною приблизно за 4,5 години. У Сейняйокі немає свого аеропорту, проте звідси зручно добиратися в аеропорти Гельсінкі, Тампере і Вааса.

Місто Сейняйокі є адміністративним центром історичної провінції Південна Остроботнія. Він розташований у мальовничій долині на березі річки. Сейняйокі вдалося гармонійно поєднати пишноту незайманої природи і сучасний світ. Місто славиться сучасним архітектурним комплексом всесвітньо відомого архітектора Алвара Аалто і літніми культурно-розважальними заходами.

 

Проживання:

У Seinäjoki University of Applied Sciences немає своїх резиденцій. Організацією розміщення студентів займається компанія Sevas.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.