Turku University of Applied Sciences

Інноваційний і багатопрофільний вищий навчальний заклад, який створює міжнародну конкурентоспроможність для Південно-Західної Фінляндії.

 

 • м. Турку, м. Сало,  Фінляндія

 • Заснований у 1992 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається 9300 студентів

 • Має свій медичний центр

 

   

Опис університету:

Turku University of Applied Sciences розташований в однойменному місті на південному заході Фінляндії. ВНЗ почав свою роботу як політехнічний інститут в 1992 році, а з 2006 року має статус університету. 

Ступені бакалавра або магістра можна отримати в 7 різних напрямках. Університет пропонує навчання в областях - мистецтва, бізнесу, природничих наук, інформаційних технологій, охорони здоров'я, технологій та охорони навколишнього середовища. Англійською мовою доступна програма з інформаційних технологій - Bachelor of Engineering in Information and Communications Technologies. 

 

В даний час та у найближчому майбутньому у Фінляндії буде велика потреба в експертах з ІCТ (Information and Communications Technologies). Район Сало, де розташований кампус TUAS, переповнений технологічними компаніями, які шукають студентів у галузі ІСТ для стажувань та проектів. Усі студенти бакалаврської програми з ІСТ будуть представлені цим компаніям з самого початку навчання. Починаючи навчання, студенти ІСТ матимуть конкурентну перевагу на фінському ринку праці та хороші шанси на працевлаштування відразу після закінчення навчання.

 

Розташування:

 

  В університеті є два кампуси - в містах Турку та Сало. Це один з найбільших університетів прикладних наук у Фінляндії.

  Turku University of Applied Sciences знаходиться центральній частині Турку - великого порту на південному заході Фінляндії. У місті є власний аеропорт, розташований в 8 кілометрах від центру. 

   

  Сало знаходиться на півдні Фінляндії, в 100 км від столиці країни - Гельсінкі та в 50 км від Турку.

   

Проживання:

Університет не має власної резиденції. Проживання студенти бронюють самостійно.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.