College de Paris

Престижний вищий навчальний заклад, розташований в Парижі. Співпрацює з різними навчальними закладами, що дозволяє студентам отримати подвійний диплом.

 

 • Париж, Франція

 • Заснований в 1949 році

 

Цікаві факти:

 • Можливість отримати подвійний диплом, оскільки College De Paris співпрацює з університетами у США, Франції, Великій Британії, Південній Кореї, Ірландії, В’єтнамі та Китаї

 • Можливість пройти практику у міжнародних і відомих компаніях як: Christian Dior, L’Oréal, Hermès, Chanel, Louis Vuitton, Carrefour Logistique, Renault та багато інших

 • Навчальні програми College de Paris мають акредитації національних і міжнародних органів

 

   

Опис університету:

College De Paris був заснований в 1949 році, знаходиться в Парижі. Навчальний заклад складається з  11 шкіл: Ascencia Business School, Ascencia Sport, Ecole Conte, Elfe, Digital College, Institut Supérieur De L'Environnement, Financia Business School, Ecole Bleue, Sup Des Rh, Éstiam, і Ecema.

 

У коледжі викладаються програми бакалаврату та магістратури за такими напрямками: мистецтво, мода, дизайн, кулінарія, туризм, гостинність, менеджмент, маркетинг та бізнес.

Всього тут навчається близько 4000 студентів, з яких приблизно половина - іноземці. Викладачі є висококваліфікованими фахівцями, багато з яких вносять великий внесок в розвиток сучасної науки.

 

Розташування:

 

  Університет розташований в Парижі, Франція. Франція - велика високорозвинена держава, розташована в західній частині європейського континенту, що дає студентам велику можливість після закінчення ВНЗ швидко працевлаштуватися.

   

Проживання:

College de Paris немає резиденцій, тому допомагає студентам у пошуку житла. На сайті навчального закладу є онлайн ресурс за допомогою якого студент може обрати собі житло відповідно до його потреб і побажань.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.