Ecole Ducasse

Престижна школа кулінарного мистецтва і кондитерської майстерності у Франції, що пропонує унікальну спеціалізовану освіту з практичним спрямуванням та інноваційним підходом до навчання.

 

 • м. Париж, Аржантей, Іссенжо (Франція)

 • Заснована в 1984 році

Цікаві факти:

 • Освіта в одному із головних кулінарних центрів світу, Франції

 • Практичне навчення та можливість постійно практикувати теоретичну базу

 • Сучасне обладнання та інноваційні технології

 • Вузька спеціалізація школи

 • Широкий спектр унікальних навчальних програм

 • Невеликий розмір школи й навчальних класів

 • 60+ національностей

 • 1500+ випускників

 • Париж - найбільш відвідуване місто у світі в 2018 році

 

   

Опис університету:

Ecole Ducasse - французька школа кулінарії та кондитерської майстерності, заснована Аленом Дюкассом, всесвітньо відомим шеф-кухарем, ресторатором і підприємцем. Ecole Ducasse входить до складу Sommet Education - провідної освітньої групи, що об'єднує топові інститути готельно-ресторанної справи.

 

Школа пропонує не лише програми бакалаврату, але й професійні та сертифікаційні програми, що дозволяють отримати різноманітні навички у двох основних сферах:

 • Кулінарія (Culinary Arts)

 • Кондитерська майстерність (Pastry Arts)

 

Навчання в Ecole Ducasse - це захоплення кулінарним та кондитерським мистецтвом, бажання розкрити оригінальний смак продуктів, підкреслити їх особливості та задовольнити гостей.

 

З моменту заснування Ecole Ducasse сприяє передачі французького ноу-хау у галузі кулінарного та кондитерського мистецтва. Сьогодні школа входить в провідну світову мережу шкіл, де захоплення та відданість сфері гостинності, відіграють основоположну роль в освітній філософії, яку закладають юним студентам.

 

Освіта Ecole Ducasse передає найвищі стандарти кулінарної та кондитерської виробництва за допомогою своїх комплексних навчальних програм, які акцентують увагу на практичному навчанні у поєднанні з інноваціями та відточенням власної майстерності.

 

Ecole Ducasse підтримує найвищі стандарти галузі й готує справжніх професіоналів своєї справи, що не лише з легкістю знаходять роботу, але й будуть дійсно успішну кар'єру шеф-кухарів.

 

Розташування:

Ecole Ducasse володіє трьома кампусами на території Франції:

 

 • Ecole de Cuisine Alain Ducasse (Париж)

Сучасний простір площею 500 м², розташований в самому серці паризького 16-го округу. Центр поєднує в собі елегантні та затишні загальні приміщення з кухнями та іншими зручності для студентів. Житлові кімнати, створені так, щоб студенти почували себе як вдома. Центр містить 4 кухні-майстерні, винний погріб, зал для зустрічей та магазин.

 

 • Centre de Formation Alain Ducasse (Аржантей, передмістя Парижа)

Створений у 1999 році центр спеціалізується на кулінарному та кондитерському мистецтві для ресторанів. Тут знаходиться 4 професійні кухні, всі обладнані відповідно до світових стандартів найвищого класу, що дозволяє студентам ефективно навчатись та адаптуватися до професійного середовища.

Розташований в місті Аржантей, всього за 20 хвилин від станції Сен-Лазаре, центр має певні переваги у порівнянні із Парижем: спокійне навчальне середовище. Однак студенти легко і швидко можуть дістатися до столиці.

 

 • Ecole Nationale Supérieure de Pâtisserie (Іссенжо)

Понад тридцять років центр ENSP орієнтується на підготовку майстрів кондитерської справи, хлібобулочного, шоколадного та морозивного виробництва. Заснована в 1984 році, школа ніколи не припиняла рости і є відомою установою у кондитерському світі. Розташована в замку Монтбарньє, в місті Іссенжо, школа володіє 8-ма сучасними обладнаними лабораторіями, амфітеатром та просторами для відпочинку студентів.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.