ESC Clermont Graduate School of Management

Одна із найстаріших рейтингових бізнес-шкіл у Франції. Навчальний заклад був заснований у 1919 році у місті Клермон-Ферран.

 

  • Клермон-Ферран, Франція

  • Заснований у 1919 році

 

Цікаві факти:

  • Навчається майже 1500 студентів зі всього світу

  • Більш як 12 000 випускників

  • Акредитована AACSB та Міністерством освіти Франції

  • #90 за версією Financial Times (2017) серед найкращих бізнес-шкіл Європі

  • Серед відомих випускників є виконавчі директори La Montagne, Lego France, Spain and Portugal, IBM France та Vice-President of Marketing in Disney France

  • Є одним з учасників Французької Асоціації Вищих шкіл

 

     

Опис університету:

ESC Clermont Graduate School of Management є престижною бізнес-школою у Франції. Акредитація AACSB робить навчальний заклад унікальним, адже всього 5% бізнес-шкіл у світі мають її. Університет єдиний в країні, хто має дослідницьку лабораторію, яка фінансується державою та входить до Французької Асоціації Вищих шкіл. Не дивлячись на свій поважний вік, ESC Clermont Graduate School of Management постійно розвивається. Так у кампусах є сучасні мультимедійні центри, бібліотека, лабораторії для досліджень та кар’єрний відділ.

 

З відгуком про навчання у бізнес-школі ESC Clermont Graduate School of Management можна ознайомитися тут.

 

Розташування:

ESC Clermont Graduate School of Management розташований у місті Клермон-Ферран, що у самому серці Франції. Місто знаходиться у 2 годинах від Ліона. Клермон-Ферран історичне місто з гірським видом. Там щороку проходять різні фестивалі та концерти, що робить життя студентів цікавішим.

Сам кампус знаходиться в центрі міста.


 

Проживання:

Бізнес-школа співпрацює з житловим комплексом Moversia, який був створений випускником ESC Clermont Graduate School of Management. Особисті кімнати, зали для відпочинку та навчання, кухні, ванні та пральні кімнати - це все робиться проживання студентів максимально комфортним.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.