IPAG Business School

Приватна бізнес-школа, яку заснував економіст Жак Рюефф, входить у Conférence des Grandes Écoles (CGE), а її програма Grande École має акредитацію EPAS.

 

 • Париж, Ніцца (Франція)
 • Заснована у 1965 році

 

Цікаві факти:

 • Під час навчання на програмі BBA, студенти IPAG Business School також можуть отримати диплом бакалавра від британського університету University of South Wales або Nottingham Business School
 • Бізнес-школа співпрацює з 135 університетами у різних країнах світу, що дозволяє студентам пройти практику в інших країнах
 • Програма Grande École дозволяє здобути ступінь магістра лише після 5 років навчання та ознайомитися з такими сферами, як менеджмент, маркетинг, комунікації, фінансовий облік, аудит, бізнес та корпоративне право, міжнародна торгівля, логістика, управління персоналом та підприємницька діяльність

 

   

Опис бізнес-школи:

IPAG Business School відома тим, що використовує інноваційні методи навчання. Окрім науковців, лекції проводять також менеджери та підприємці різних компаній, які діляться своїм досвідом та знаннями зі студентами бізнес-школи. Щороку письменники, есеїсти та політики обговорюють на лекціях зі студентами важливі проблеми сьогодення. Серед запрошених гостей можна зустріти Паскаля Брюкнера (французький письменник, філософ), Арно Монтебура (французький політик та підприємець), Матьє Бок-Коте (Канадський соціолог, есеїст, письменник і політичний консервативний коментатор) та Акіліно Мореля (французький лікар, старший державний службовець і політичний діяч).
 
Площа IPAG Business School у районі Сен-Жермен-де-Пре становить 4673 м², а кількість її аудиторій - 39, включаючи театр, який вміщує 250 відвідувачів. На початку 2021 року IPAG відкрила ще один кампус у Парижі - у районі Богренель. Площа цього кампусу - 4227 м². У ньому знаходяться 24 аудиторії, театр для 190 людей, велика бібліотека і органічний сад, що знаходиться на даху будівлі. 
 
У бізнес-школі навчаються студенти з більш ніж 40 країн світу та діє більш ніж 30 організацій, які займаються культурною, гуманітарною, підприємницькою, благодійною та спортивною діяльністю. 
 
Серед компаній, у яких працюють випускники бізнес-школи, є Accenture, Ernst & Young, Allianz Group, Havas Group, Alten, Hilti, Altran, Intermarché, Amazon, LCL, BNP Paribas, Oracle, Bouygues, SFR, Crédit agricole, SNCF Group, Crédit du Nord, Société générale, Deloitte, Vente privée.
 
 

Розташування:

У Парижі на лівому березі Сени бізнес-школа знаходиться у вишуканих історичних районах - Сен-Жермен-де-Пре та Богренель. У районі Сен-Жермен-де-Пре знаходяться такі визначні місця, як найстаріше абатство Парижа Сен-Жермен-де-Пре, церква Сен-Сюльпіс, Люксембурзький сад, будинок д'Артаньяна, музеї Майоля, д'Орсе та Ежена Делакруа, знамениті кав'ярні Les Deux Magots, Café de Flore та Le Procope. Неподалік Богренелю знаходиться архітектурна пам'ятка Парижа - Ейфелева Вежа, а також Марсове поле, Лебединий острів, міст Мірабо та багато інших місць, які студенти бізнес-школи можуть відвідувати кожного дня після занять. 

 

 

   

   

  Ніцца - перлина Французької Рив'єра. Навчатися у такому місці - це справжня насолода. Після занять Ви зможете прогулятися по Англійській набережній, відвідати музеї Матісса, Шагала та Массена, Палац Ласкарі, собор Святої Реппарати, базиліки Нотр-Дам де Ніцца та Нотр-Дам-дю-Пор, Музей мистецтв, Старе місто (Vieux Nice). У парку Шато можна насолодитись прекрасним краєвидом на Середземне море, а з парку Мон-Борон побачити Альпи та Корсику.

   

Проживання:

IPAG Business School допомагає студентам у пошуку та бронюванні житла.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.