Istituto Marangoni Paris

Istituto Marangoni провідний університет у сфері моди, дизайну та мистецтва. Кампуси розташовані у різних країнах (Велика Британія, Італія, Франція, США та ін.) і пропонує студентам свої курси в залежності від потреб регіону.

 

 • Париж, Франція

 • Заснований у 1935 році

 • Кампус у Парижі відкритий у 2006 році

 

Цікаві факти:

 • Серед випускників Istituto Marangoni такі відомі імена як Франко Москіно, Алессандра Факкінетті, Рахул Мішра, Жюлі де Лібран,  Доменіко Дольче

 • Після випуску студенти мають можливість працювати в таких відомих компаніях як D&G, Chanel, Prada, Versace та багато інших.

 • Багато занять проходять в Open Space (відкритий простір), де студенти  мають можливість послухати лекції, розробляти проекти та обмінюватися ідеями.

 

   

Опис університету:

 

 

 

  Istituto Marangoni був заснований у 1935 році в Італії, за ці 80 років університет зарекомендував себе як найкращій ВНЗ який спеціалізується у сфері моди, дизайну та мистецтва. Університет може запропонувати студентам різні погляди на сучасні тенденції у сфері моди. Istituto Marangoni - це школа, в якій пристрасть до моди об'єднує культури, ідеї та людей з усього світу. Усі викладачі університету є професіоналами та мають великий досвід у сфері моди та дизайну. Оскільки Istituto Marangoni розташований в різних країнах (Англія, Італія, Китай, Індія, Сполучені Штати Америки), тому кожен кампус університету пропонує свої курси в залежності від потреб регіону. Кожна програма університету передбачає повне занурення студентів в професійний світ моди, дизайну або мистецтва. Під час навчання студенти працюють над розвитком особистого стилю, відпрацьовують теоретичні знання на практиці.

   

   

Розташування:

Один із кампусів Istituto Marangoni розташований у Парижі - столиці моди та краси.

Саме тут розташовані відомі модні дома, такі як Chanel, Fendi, D&G, Hermès, саме тут народжуються нові тенденції. Кампус всього в декількох хвилинах від Гранд Опера, в 7-поверховому будинку. Кожен день студенти зустрічаються з визнаними міжнародними професіоналами з провідних французьких будинків моди.

 

   

Проживання:

Університет не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.