LISAA School of Art & Design

LISAA School of Art and Design це престижний приватний заклад вищої освіти, який  розташований у самому серці Парижа і є еталоном у сфері прикладного мистецтва.

 

  • Париж, Страсбург, Нант, Бордо та Ренн (Франція)

  • Заснований у 1986 році

 

Цікаві факти:

  • Усі освітні програми університету акредитовані Міністерством культури та комунікації Франції

  • На сьогодні LISAA є еталоном у сфері прикладного мистецтва

  • Випускники відділення анімації LISAA College of Applied Arts працюють в таких відомих компаніях як, DreamWorks, Pixar, Double Negative, MPC, Framestone

  • У ВНЗ викладають  тільки професіонали своєї справи, які мають світове визнання і багатий досвід роботи

 

     

Опис університету:

LISAA School of Art and Design Paris  це престижний приватний заклад вищої освіти, який  був заснований в 1986 році у самому серці Парижа і є одним з найстаріших і шанованих навчальних закладів у сфері прикладних мистецтв і дизайну у Франції.

LISAA School of Art & Design входить в міжнародну асоціацію CUMULUS. Ця асоціація об'єднує університети й школи у сфері мистецтва, дизайну та медіа. Також, CUMULUS організовує різні тематичні заходи.

З моменту свого заснування школа стала дуже відомою завдяки сучасним методикам навчання та професійним викладацьким складом.

Школа надає студентам можливість висловити свої ідеї у сфері моди, архітектури, дизайну, графічного дизайну, відеоігор або анімації.

Студенти працюють з найкращим сучасним обладнанням, багато часу присвячується практичних занять і стажувань.

 

Розташування:

LISAA School of Art and Design має кампуси у таких містах Франції як Париж, Страсбург, Нант, Бордо та Ренн. Студенти мають можливість змінювати навчальні кампуси за наявності у них відповідного курсу.

 

Проживання:

Університет не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.