Schiller International University

Університет заснований доктором Вальтером Лайбрехтом, як коледж імені Фрідріха Шиллера, німецького поета і філософа.

Програма навчання в університеті Шиллера відповідає американській академічній системі тому студенти отримують диплом про вищу освіту американського зразка.

 

 • Париж, Франція

 • Заснований у 1967 році

 

Цікаві факти:

 • Університет має міжнародні акредитації ACICS

 • Можливість отримати подвійний диплом: Американського зразка від Schiller International University (SIU) і англійського зразка від the University of Roehampton (UoR) in London

 • Студентам навчального закладу доступні різні програми з міжнародного обміну

 

   

Опис університету:

Schiller International University приватний міжнародний університет, заснований доктором Вальтером Лайбрехт в 1964 році у Німеччині.  У 1967 році був відкритий кампус у Парижі, Франція. У 2014 році Schiller International University і University of Roehampton, London підписали договір про співпрацю, що надало можливість студентам отримати подвійний диплом. Університет пропонує високоякісну вищу освіту студентам з більш ніж 100 країн світу.

 

Розташування:

Університет Шиллера в Парижі розташований в центрі Парижа.

Столиця Франції, Париж, має шосту по величині світову економіку і є жвавим економічним і торговим центром. Місто сповнене музеями (більш як 150, включаючи Лувр) та винятковими пам'ятки, такими як Єлисейські поля і Ейфелева вежа. Як незалежний університет в Парижі, Schiller пропонує студентам мультикультурне оточення з викладацьким складом, яке заохочує різноманітність та лідерство.

До найбільших фінансових столиць Європи: Лондона, Франкфурта, Амстердама чи Мілана можна дістатися на швидкісному поїзді за кілька годин.

Кампус SIU Paris невеликий за розміром, але сповнений культурного розмаїття, що робить його унікальним.

 

Проживання:

 

  Жити в Парижі - означає жити в одному з найкрасивіших міст світу. Однак знайти відповідне житло для студентів в Парижі може бути важким завданням. Ось чому Міжнародний університет Шиллера співпрацює разом з Фондом Etats-Unis (американська резиденція в Cité Internationale Universitaire), з метою забезпечити своїх студентів якісним проживанням.

  Cité Internationale Universitaire (Міжнародне університетське містечко) - це студентський кампус який розташований у самому серці Парижа в безпечному районі всього в 15 хвилинах їзди від Університету. На території студентського кампуса студенти можуть скористатися численними ресторанами, кафе, бібліотеками та спортивними спорудами.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.