SKEMA Business School

Рейтингова міжнародна бізнес-школа у Франції. Навчальний заклад був заснований у 2009 році шляхом об’єднання двох шкіл Ceram Business School та Group ESC Lille.

 

 • м. Софія Антиполіс, Париж, Лілль (Франція)

 • Заснований у 2009 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається більше 8 000 студентів з різних країн світу

 • Має потрійну акредитацію AACSB, EQUIS, AMBA та входить до Асоціації вищих шкіл Conferencedes Grandes Ecoles

 • #25 місце у рейтингу The Financial Times 2018 серед найкращих магістерських програм з менеджменту

 • #57 місце у рейтингу The Financial Times 2018 серед найкращих бізнес-шкіл в Європі

 • Має 6 кампусів на 4 континентах

 

   

Опис університету:

SKEMA Business School - це престижна бізнес-школа, з головним кампусом у Софії Антиполіс, Франція. У 2009 році шляхом об’єднання двох навчальних закладів Ceram Business School та Group ESC Lille була створена SKEMA Business School, і у той же рік почався набір перших студентів. Не дивлячись на свій молодий вік, бізнес-школа має багато навчальних програм, які займають високі позиції в світових рейтингах: Financial Times, журнал MOCI, Eduniversal.  Завдяки тому, що із навчальним закладом співпрацює Торгова Палата Ніцци, у студентів є можливість проходити практику у різних рейтингових компаніях та бізнес-підприємствах.

 

 

Розташування:

SKEMA Business School має 3 кампуси у Франції:

 • Софія Антиполіс- Головний кампус знаходиться недалеко від Ніцци на півдні Франції. Кампус розташований у найвідомішому науково-технологічному парку Європи. Софія Антиполіс є домом для декількох вищих навчальних закладів, які створили жваве студентське містечко.

 

 • Париж - Кампус знаходиться у районі La Défense. Це сучасний район, який знаходиться недалеко від головних місць Парижу - Champs-Élysées та Ейфелевої вежі. Париж продовжує бути одним з міст, яке розвивається як центр культурної та економічної діяльності.

 

 • Лілль - Місто на півночі Франції. Лілль - це затишне та атмосферне місто, з неймовірною французькою архітектурою. Кампус університету знаходиться майже у самому центрі міста.

 

SKEMA Business School має кампуси не тільки у Франції, а і далеко за її межами. Так, наприклад, університет відкрив свої двері для студентів у Китаї, США та Бразилії.


 

Проживання:

Університет має свої резиденції. Щоб забронювати кімнату, потрібно звернутися до спеціального відділу в університеті за три місяці до навчання. Оскільки кімнат на всіх не вистачає, навчальний заклад також співпрацює з житловими комплексами, де студенти можуть орендувати апартаменти самі або з іншими студентами.

 

Також бізнес-школа пропонує варіант проживання у приймальних родинах.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.