Toulouse Business School, Франція

Престижна французька бізнес-школа, що вже понад 100 років готує прогресивних лідерів у бізнес-сфері.

 • м. Тулуза, м. Париж, Франція

 • Заснована в 1903 році

Цікаві факти:

 • Топ-10 бізнес-шкіл у Франції

 • 5 кампусів: Тулуза, Париж (Франція), Барселона (Іспанія), Лондон (Велика Британія) і Касабланка (Марокко)

 • Понад 200 університетів-партнерів по всьому світу

 • 105 професорів, що займаються науковою діяльністю

 • Член французької Conférence des Grandes Ecoles

 • Входить в 1% бізнес-шкіл, що отримали одразу три міжнародні акредитації: AACSB, AMBA та EQUIS

 

   

Опис університету:

Toulouse Business School - престижна французька бізнес-школа, заснована в 1903 році Торгово-промисловою палатою Тулузи. 

TBS вбачає своєю місією підготовку майбутніх керівників, які готові приймати нелегкі рішення глобального масштабу і нести за них відповідальність.

5 кампусів університету розташовані в центрах динамічних міст, таких як Тулуза, Барселона, Касабланка, Париж та Лондон. Також ВНЗ співпрацює з провідними академічними установами та багатонаціональними корпораціями по всьому світу і пропонує різноманітні програми: від бакалаврату до магістратури, MBA, DBA та Executive Education. Програми викладають французькою й англійською мовами та охоплюють бізнес, менеджмент, фінанси, маркетинг та аерокосмічний менеджмент.

 

Університет забезпечує сучасну бізнес-освіту: студенти розвивають аналітичні та лідерські якості, професійну впевненість та спритність, а також вчаться адаптуватися до мінливого та жорсткого ринку праці, аби стати справжніми професіоналами своєї справи.

 

Розташування:

 

 

 

 

 

 

 

 • Париж

Париж відомий у всьому світі як одне з найкрасивіших і найромантичніших міст на землі. Він володіє надзвичайно багатою архітектурною, культурною та інтелектуальною спадщиною, а його розташування стало важливим кроком до утвердження міста на міжнародній арені. Париж посідає 7-у позицію серед найкращих міст для студентів (QS Best Student Cities, 2019). Місто пропонує студентам успішне навчальне середовище в динамічній європейській столиці.

У 2012 році бізнес-школа Тулузи відкрила навчальний новий центр в центрі Парижа для викладання магістерських програм та DBA.

 

  • Тулуза

  Тулуза - це динамічний діловий, культурний та освітній центр Європи. Завдяки цегляній кладці місто відоме у Франції як "La Ville Rose" (Рожеве місто). Воно ідеально розташоване на південному заході Франції, що близько двох годин від Середземного моря, Атлантичного океану та Піренейських гір. Європейська аерокосмічна столиця, в якій розташовані понад 150 міжнародних компаній, пропонує студентам Тулузи унікальне навчальне середовище у яскравому космополітичному місті.

   

  Тулуза регулярно здобуває перемоги у номінації «Найкращого студентського міста Франції» («L’Etudiant» 2014, 2015). Місто з особливою культурою, мистецтвом, промисловістю та архітектурою.

  Прекрасний клімат, доброзичлива атмосфера, затишні кафе та стильні бутики допомагають студентам легко адаптуватись до життя у Франції. Тут кожен може знайде свій варіант для відпочинку: гори, пляжі, культурні чи мистецькі заходи, а також різнобарвна французька кухня.

   

  Toulouse Business School в Тулузі займає два кампуси:

  1. Compans-Cafarelli пропонує для студентів навчання на магістерських програмах. Розташований у самому центрі міста, поблизу ділового району та знаменитого японського саду Тулузи, кампус TBS Compans-Cafarelli містить головну будівлю школи, блок для проживання студентів, адміністративні офіси школи та лабораторію ЗМІ.
  2. Entiore пропонує для студентів навчання на бакалаврських програмах та програмах Executive Education. Сучасний кампус TBS розташований у діловому та технологічному районі Тулузи, де студенти навчаються на кампусі площею 10 га з приміщеннями для проживання, бібліотекою, мультимедійним центром, ресторанами, від якого прокладене зручне автобусне сполучення до центру міста.


   

Проживання:

 • Тулуза

TBS в Тулузі пропонує для студентів комфортне проживання в резиденціях, які є на обох кампусах школи. Житло розташоване неподалік від навчальних корпусів, що робить студентське навчання і життя зручним і безпечним.

 

 • Париж

Після остаточної реєстрації на програмах TBS Paris студентам надається повний доступ до студентської мережі, яка містить посилання на веб-сайти з житлом та іншу важливу інформацію про переїзд та проживання в Парижі.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.