University of Kent Paris School of Arts and Culture

Міжнародна школа мистецтв і культури, що допомагає студентам розкрити свій потенціал і розвинути творчі можливості в одній із мистецьких європейських столиць, Парижі.

 

 • м. Париж, Франція

 • Заснований у 1965, кампус в Парижі відкрито у 2009 році

 

Цікаві факти:

 • #65 серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Кампуси в п'яти європейських країнах: Велика Британія (Кентербері, Медвей, Тонбрідж), Бельгія (Брюссель), Франція (Париж), Італія (Рим), Афіни (Греція)

 • #7 Париж серед найкращих міст для студентів (QS Best Student Cities 2019)

 

   

Опис університету:

 

Метою університету є створення активної студентської спільноти, що займається створенням різноманітних проектів, включаючи мистецький та літературний журнал та щорічну конференцію.

Відвідання міських музеїв, художніх виставок, архівів, кінотеатрів та архітектурних багатств є невіддільною частиною навчального процесу.

Paris School of Arts and Culture об'єднує програми чотирьох академічних шкіл Кента: школа архітектури, мистецтв, англійської та європейської культури та мов.

 

  Паризька школа мистецтв і культури Кента — це спеціалізований вищий навчальний заклад, що пропонує магістерські програми та програми докторантури в одному зі світових культурних центрів, Парижі.

  Університет пропонує сучасні гнучкі навчальні програми, включаючи архітектуру, історію мистецтва, кіно, драми та літератури.

   

  Paris School of Arts and Culture регулярно організовує семінари та бесіди в кооперації з партнерськими ВНЗ, включаючи Columbia University Global Centers, University of London Institute в Парижі та American University в Парижі.

   

  В університету є навчальні ресурси онлайн-бібліотеки Templeman Університету Кента. Студенти Паризької школи мистецтв і культури отримують членство Американської бібліотеки в Парижі та найбільшої науково-дослідної бібліотеки Франції, національної бібліотеки Франції. Університет також забезпечує членство у спеціалізованих бібліотеках та архівах, пов'язаних з відповідною сферою. Також студенти завжди можуть скористатися навчальними центрами з англійської та французької мови, що дозволяє постійно удосконалювати мовні навички.

   

Розташування:

Париж — одне з найбільш космополітичних міст світу, відоме своєю приголомшливою архітектурою, музеями, галереями, літературною та кінокультурою. Він завжди був центром творчості й все ще приваблює письменників, художників та кінорежисерів з усього світу, які продовжують формувати репутацію Парижа як інтелектуального та творчого центру.

Навчаючись в Kent’s Paris School of Arts and Culture, студенти можуть зануритися в це насичене культурне життя і розвивати свої академічні навички.

Париж регулярно потрапляє до числа найкращих міст світу для студентів у престижному рейтингу QS Best Student Cities (№7 у 2019 році).

 

Школа базується в Columbia Global Center (відомий як Reid Hall) в районі Монпарнас. Монпарнас завжди приваблював письменників та художників: у свій час він став домом для Хемінгуея, а Пікассо і Модільяні відвідували тутешні студії. Він знаходиться поруч з латинським кварталом, неподалік Сорбонни.

 

Reid Hall - це глобальний дослідницький центр, де проводять більшість семінарів. Побудований у 18 столітті, використовується як навчальний центр з початку 20 століття.Навчальні зали Reid Hall включають комп'ютерні класи, безкоштовний доступ до Wi-Fi та повне аудіовізуальне обладнання в аудиторіях. Також тут є сучасна мультимедійна кімната для перегляду фільмів.

 

   

Проживання:

Студенти самостійно відповідають за організацію власного житла, перебуваючи в Парижі. Команда Кентського університету в Парижі допоможе студентам в його пошуку, надаючи поради та контакти надійних орендодавців та сайтів. Також у разі необхідності команда Paris School of Arts and Culture здійснює телефонні дзвінки французькою мовою та допомагає студентам читати документи французькою мовою.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.