Ecole des Roches

Французька міжнародна приватна школа-пансіон з багаторічною історією, що готує студентів стати свідомими громадянами та успішними особистостями водночас.

 • м. Верней-сюр-Авр, Франція

 • Заснована в 1899 році

 

Цікаві факти:

 • 350 учнів 

 • понад 50 національностей

 • Школа приєднана до ЮНЕСКО в 1999 році

 • У 2015 році Еколь де Рош приєдналась до престижної світової групи освіти GEMS

 

   

Опис школи:

Еколь де Рош може гордо пишатись своєю історією і багаторічним надбанням. Заснована в 1899 р. соціологом Едмоном Демолінсом, була першою «новою школою» Франції: застосувала інноваційний підхід до освіти, що на той момент випереджав свій час. Понад століття продовжувала надавати освіту світового класу багатьом поколінням молодих студентів. У 1968 році школа відкрила свої двері для жінок-студенток. Від моменту заснування школа орієнтувалася на загальнолюдські та гуманістичні цінності. Саме тому Еколь де Рош була визнана зразком для сучасних шкіл.

 

Рош є єдиною школою у Франції, яка пропонує повне занурення в навчання для дітей у віці від 7 до 18 років незалежно від їх рівня володіння французькою мовою і тривалості перебування в школі.

 

Для дітей пропонується наступні навчальні програми:

 • Початкова школа (6-11 років)

 • Коледж (11-15 років)

 • Ліцей (15-18 років) - IB (International Baccalaureate)

Навчання в Ecole des Roches означає повне занурення у французьке життя та культуру. Школа пропагує любов до навчання, цінність інтелекту, розвиток критичного мислення та гармонійні відносини з оточенням, готуючи студентів до провідних ролей у суспільстві. Кожній дитині пропонується знайти свій власний шлях і самовдосконалюватись.

Сьогодні в Ecole des Roches навчається 350 студентів різного віку.

 

Розташування:

Школа розміщена на території територіальної служби в 60 гектарах, у невеличкому місті Верней-сюр-Авр, в самому серці красивої спокійної французької провінції Нормандії. Будівлі та приміщення школи завжди йшли в ногу з технологіями. 34 аудиторії із найсучаснішим оснащенням пропонують інструменти для полегшення навчання вашої дитини, зокрема: планшети, ноутбуки, 3D-принтер та Wi-Fi.

На сьогодні, школа пропонує наступні позакласні заняття: фортепіано, ударні інструменти, гітара, йога, гольф, верхова їзда, картинг, образотворче мистецтво, великий теніс, пілотування, театральне мистецтво, студія CabaRoche (відео студія).

 

Проживання:

За багаторічну історію шкільний кампус виріс до площі у 150 акрів, а пансіонати збільшилися до загальної кількості 12. У будинках є просторі та сучасні кімнати, в яких проживає до 6 учнів. У кожному будинку є своя вітальня, де кожен студент може відпочити, грати на фортепіано, читати та спілкуватися зі своїми друзями. "Батьки" будинку також щовечора зустрічаються з усіма учнями в житловому просторі, щоб поговорити про їх день та допомогти з реалізацією будь-яких ідей чи розв'язанням проблем. Для того, щоб діти змогли відволіктись і відпочити від навчання, також доступні фітнес-зали, балетні кімнати та ігрові кімнати з домашнім кінотеатром. Будинки обладнані навчальним кабінетом, в якому кожен школяр має свій стіл та місце для підготовки своїх уроків, виконання домашніх та інших додаткових завдань.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.