Dublin City University

Dublin City University - провідний сучасний університет Ірландії, який стрімко розвивається та виходить на міжнародний рівень визнання. Цей університет приваблює студентів чудовими умовами навчання, дружньою спільнотою, можливостями та досвідом у дистанційному навчанні та професійними викладачами.

 

 • Дублін, Ірландія

 • Заснований у 1975 році, статус університету присвоєно у 1989 році

Цікаві факти:

 • DCU - один з провідних молодих університетів світу  

 • DCU - університет, який стрімко розвивається для отримання світового визнання та проведення досліджень міжнародного класу  

 • 22% усіх студентів - представники 110 різних національностей 

 • 92% випускників знаходять роботу в перші пів року навчання 

 • Dublin City University — університет №1 серед вишів Ірландії, яким менше ніж 50 років 

 • Більш як 70% студентів проходять навчання чи стажування за кордоном у рамках Intra (програма обміну студентів бакалаврату)

 • В університеті діє понад 140 клубів та організацій за інтересами 

 • Протягом останніх 10 років університет двічі завойовував нагороду “Університет року” згідно з даними видання Sunday Times

 

   

Опис університету:

Dublin City University (скорочено DCU)  - університет, що розташувався на півночі Дубліна. Початково університет було створено під назвою National Institute for Higher Education у 1975, хоча перші студенти були зараховані лише у 1980 році. А офіційний статус університету цей заклад вищої освіти отримав у 1989 році.

Уже у 2016 році DCU об’єднав своїми стінами ще 4 освітні заклади Дубліна - the Church of Ireland College of Education, All Hallows College, Mater Dei Institute of Education та St Patrick's College. 

 

 

DCU завжди намагався зробити освіту доступною та гнучкою для молоді та дорослого населення. Вже у 1982 році університет почав пропонувати дистанційну освіту, а на початку 2000-х років оновив свої програми для введення зручної онлайн-підтримки.

 

Станом на сьогодні в університеті навчається 17 400 студентів, з них - понад 1200 студентів навчаються дистанційно.  

Ще в ранні часи існування університету його основні програми стосувалися науки та технологій, але бізнес-школа теж стрімко розвивалася. Згодом, до переліку навчальних програм додалися ще й спеціальності, пов’язані з мистецтвом та гуманітарними науками. Університет здобув також популярність завдяки програмі працевлаштування INTRA (INtegrated TRAining), яка була першою програмою подібного типу в Ірландії. 

 

 

Однією з найпопулярніших спеціальностей серед ірландських студентів довгий час були комп’ютерні науки саме у DCU. До того ж тут набір на цю програму був найбільшим (300 студентів на рік). 

 

 

Тепер університет пропонує ще більше спеціальностей та програм у межах 4 факультетів та 2-х шкіл:

 

 • Факультет гуманітарних та соціальних наук

 • Інститут освіти

 • Факультет природничих наук та здоров’я

 • Факультет інженерії та комп’ютерних технологій

 • Бізнес-школа - DCU Business School

 • Онлайн-школа - DCU Connected

 

  Студентське життя в DCU досить насичене, адже тут діє близько 140 клубів та спільнот за інтересами, що дозволяє з легкістю знайти однодумців для корисного позакласного проведення часу. Окрім цього, при університеті відбувається безліч заходів, лекцій, кампаній та інших активностей, які, аби не пропустити, можна відстежувати у соцмережах та на сайті університету.  

   

   

  Для тих, хто не уявляє своє життя без спорту, крім спортивних гуртків, що діють при Dublin City University, діє ще й університетський спортивний комплекс з найсучаснішими умовами - басейни, сауни, спа, спортзал та багато іншого чекає студентів за невелику плату. 

   

  Оскільки студентське життя складається з навчання, саморозвитку, вдосконалення навичок, постійної комунікації та вирішення складних питань, при університеті діє центр, який допомагає студентам впоратися з будь-якими труднощами чи викликами.

   

   

  Одна з невід’ємних функцій університету DCU - це дослідження та передача нових  знань суспільству.  Саме тому стратегія розвитку університету передбачає проведення досліджень світового рівня. Тематичні сфери, в яких плануються подальші серйозні дослідження та розробки, стосуються здоров’я, інформаційних технологій, економіки, захисту суспільства та освіти.

   

   

  На сьогодні університет вже має спільноту з понад 80 000 випускників. Мета університету - підтримувати дружні зв’язки з кожним, допомагати в кар’єрному просуванні та ділитися історіями успіху своїх вихованців зі студентами. Понад 90% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після завершення навчання. До того ж міжнародні студенти мають змогу залишатися в країні для пошуку роботи протягом 1 року. Окрім цього, усі випускники мають певні привілеї: безкоштовний доступ до університетської бібліотеки, знижки на абонементи в спортзал, можливість брати участь в університетських заходах та спільнотах, отримувати допомогу в кар’єрному центрі та багато іншого.

Розташування:

 

Дублін - економічний, політичний та соціальний центр Ірландії, портове місто з багатою історією та культурною спадщиною, що стоїть на дельті річки Ліфі, яка впадає у Дублінський залив Ірландського моря. Тут народилося безліч літературних та драматургічних митців, серед яких найвідоміший сьогодні письменник-модерніст Джеймс Джойс. Саме він у деталях описав міські вулички та їхніх жителів у своїх творах.

 

 

  Dublin City University  знаходиться в північній частині міста Дублін. Університет має 5 кампусів - 3 у районі Гласневін - навчальний Glasnevin Campus та інноваційні кампуси DCU Alpha та DCU Sports Campus, а також 2 навчальні кампуси у районі Драмкондра -  St. Patrick’s Campus та All Hallows Campus. Всі вони знаходяться на відстані не більше 2,5 км один від одного. Є кілька способів пересування між кампусами та іншими частинами міста - пішки, на велосипеді або на громадському транспорті. Для кожного з цих способів є карти з орієнтовним позначенням часу, який студенти зазвичай витрачають на дорогу до потрібної локації.  

   

   

  На кампусах студенти проводять дуже багато часу - тут вони  навчаються, працюють, займаються спортом, відпочивають та проводять час з друзями на різних заходах. Саме тому місцеві заклади харчування намагаються підлаштуватися під потреби найрізноманітніших відвідувачів.

   

Проживання:

Університет готовий забезпечувати проживанням своїх студентів. В залежності від кампуса, є кілька варіантів університетських резиденцій і для першокурсників, і для студентів бакалаврату, і для магістрів, і для міжнародних студентів. 

Студенти бакалаврату, зокрема, зазвичай оселяються у резиденціях Hampstead та College Park, що  на кампусі Glasnevin. Тут є понад 60 апартаментів, у кожному з яких проживає по 5-6 студентів в одномісних кімнатах з усіма вигодами та спільною кухнею. В апартаментах College Park є також 145 кімнат з покращеними умовами.

 

Для першокурсників пропонується житло Hampstead, про яке йшлося вище, Larkfield  та резиденція на кампусі St Patrick's. У Larkfield кухня та ванна поділяється між 2 студентами, які проживають в окремих одномісних кімнатах. У кожній кімнаті є зручне місце для навчання, а також інтернет з вай-фай.   

 

У кампусі St Patrick's кімнати також одномісні, з усіма необхідними умовами для комфортного проживання. Ванна та кухня з усім необхідним для самостійного приготування їжі тут поділяється між кількома студентами на поверсі, проте раковина для вмивання є у кожного в кімнаті. 

   

  Для магістрів пропонується окреме житло неподалік від кампуса. Кімнати тут одномісні (є кілька двомісних), з душем та усім необхідним для життя. В апартаментах буває від 2 до 4 кімнат. Якщо місць не буде достатньо, магістрів поселяють також у вище описаний  College Park та на кампусі All Hallows.  

   

  Варто пам’ятати, що університет намагається задовольнити побажання кожного студента, але остаточне рішення про поселення приймається лише після затвердженого розкладу студента.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.