Dublin Institute of Design

Один з найкращих приватних профільних університетів в Ірландії.

 

 • Дублін, Ірландія

 • Заснований у 1991 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається біля 300 студентів

 • Знаходиться у самому центрі Дубліна

 • Студенти університету часто стають призерами конкурсів та змагань, таких як Frankfurt Style Award, The Graphic Design Award та ін.

 • У 2015 та 2016 роках університет отримав 7 рівень акредитації QQI Graphic Design  та 7 рівень QQI Interior Design

 • Студенти є постійними учасниками Dublin Fashion Festival

 

   

Опис університету:

Dublin Institute of Design був заснований у 1991 році у місті Дублін. В Dublin Institute of Design навчається близько 300 студентів, тому викладачі приділяють максимум уваги кожному студенту. Студенти університету постійно беруть участь у рейтингових конкурсах та займають призові місця. Серед них є : Frankfurt Style Award, The Graphic Design Award, The Irish Construction Excellence Awards, IDI Graduate Awards та багато інших.  Також викладачі разом зі студентами беруть участь у щорічному Dublin Fashion Festival. Сам університет оснащений новими технологіями, що значно полегшує навчання творчим особистостям.

 

 

Розташування:

Дублін – столиця Республіки Ірландія. Є одним з найбільш дружніх і безпечних міст в світі. Місто є основним центром політичного, економічного та культурного життя країни.

Dublin Institute of Design знаходиться у центрі міста Дублін біля однієї з найголовніших торгових вулиць Графтон-стріт та центрального парку Сант-Стівенс-Грін. Завдяки центральній локації та добре розвиненій інфраструктурі можна з легкістю доїхати до будь-якої частини міста.


 

Проживання:

Університет немає своїх резиденцій, але спеціальний відділ допомагає студентам знайти житло.

Студентам пропонують:

 • Оренда кімнати;

 • Оренда квартири самому або з іншими студентами.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.