Institute of Technology Carlow

Один з найбільших та найкращих державних технічних університетів в Ірландії.

 

  • м. Карлоу, Ірландія

  • Заснований у 1960 році

 

Цікаві факти:

  • Навчається біля 8,300 студентів та працює 200 викладачів

  • За версією Irish University Ranking входить до Тop - 20 найкращих університетів

  • Має 9 рівень акредитації National Framework of Qualifications (NFQ)

  • Девізом університету є Engage, Learn, Challenge and Innovate

 

     

Опис університету:

Institute of Technology Carlow заснований у 1960 році. Є четвертим з чотирнадцяти за величиною технічним університетом в Ірландії.

IT Carlow має багато освітніх та дослідницьких партнерств та співпрацю з національними та міжнародними компаніями та вищими навчальними закладами Європи. Факультет Sport & Exercise співпрацює з Football Association of Ireland, Irish Rugby Football Union (IRFU) та Leinster Rugby Club, що робить цей напрям унікальним у Європі. А напрям Science in Computer Games Development співпрацює з Microsoft.

У 2015 році університет виграв нагороду the Aviation Academic Education Award у престижному конкурсі Irish Aviation Industry Awards.

 

 

Розташування:

Карлоу невелике місто в Ірландії, в якому проживає 23 000 людей. Велика кількість жителів це студенти університетів, коледжів та академії, які знаходяться на території міста. Оскільки місто є студентським, там зроблено все для комфортного проживання та навчання молодих спеціалістів. Карлоу знаходиться в 90 км (1 година на потязі) від Дубліна, столиці Ірландії.

Institute of Technology Carlow розташований на березі річки Бароу недалеко від центра міста.

Також університет має кампуси у містах Вексфорд та Віклоу. Містечка знаходяться на сході Ірландії на березі Ірландського моря.


 

Проживання:

Університет немає своїх резиденцій, але допомагає студентам знайти житло. ВНЗ співпрацює з багатьма житловими комплексами та власниками приватних квартир. Студентам пропонують орендувати кімнату або квартиру разом з іншими студентами.

 

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.