Institute of Technology Sligo

Institute of Technology Sligo (ITS) - заклад вищої освіти, який фінансується державою, що пропонує для вивчення понад 100 спеціальностей різних напрямків на бакалавраті та магістратурі.

 

 • Слайго, Ірландія

 • Заснований у 1970 році

Цікаві факти:

 • 94% випускників - працевлаштовуються майже одразу після завершення навчання

 • Групи студентів - невеликі, тому кожен може отримувати індивідуальну увагу викладачів

 • Сучасний кампус має найкращі лекторії в країні, технологічні центри, величезну бібліотеку з онлайн-ресурсами 

 • Велике різноманіття програм - від підготовчих Foundation certificate, бакалаврату та магістратури до докторських ступенів.

 

   

Опис університету:

Історія інституту - досить коротка, адже цей освітній заклад було створено лише у 1970 році як Регіональний технічний коледж. Свою сучасну назву інститут отримав у 1997 році. Вже з 1986 року випускники коледжу мали змогу отримувати наукові ступені. 

 

 

Сьогодні IT Sligo розташувався на північному заході Ірландії, в тіні скелі Бенбульбен, в центрі Дикого Атлантичного шляху. Тепер IT Sligo вважається одним з провідних інститутів в Ірландії. Тут навчається близько 6000 студентів на бакалаврських, магістерських та докторських програмах. Планується, що до 2022 року кількість студентів зросте до 10 000, адже умови навчання та ресурси новітнього кампуса сприяють збільшенню кількості студентів.

 

 

IT Sligo пропонує 79 бакалаврських курсів на своїх 3 факультетах: бізнес та соціальні науки; інженерія та дизайн; науки; а також широкий вибір магістерських та дослідницьких курсів. Вибір спеціальності відбувається серед наступних факультетів та відділів:

 

Business and Social Sciences

 • Business

 • Marketing, Tourism & Sport

 • Social Sciences

 

Engineering and Design

 • Civil Engineering & Construction

 • Computing & Electronic Engineering

 • Mechanical & Manufacturing Engineering

 • Mechatronic Engineering

 • Yeats Academy of Art, Design & Architecture

 

Science

 • Environmental Science

 • Health & Nutritional Sciences

 • Life Sciences

 

До того ж в IT Sligo було розроблено велику кількість дистанційних курсів, на яких тепер навчається понад 3000 студентів. Оскільки  ITS є одним з провідних технічних інститутів Ірландії, він має досить тісні зв’язки з різноманітними компаніями та організаціями. Саме тому інститут готує спеціалістів, яких прагнуть працевлаштувати як місцеві, так і міжнародні роботодавці - усе завдяки актуальному освітньому досвіду та практичним умінням, які дає ITS.  

 

 

  Студентське життя в ITS досить насичене. Окрім навчання, щосеместру студенти можуть обрати собі позакласне заняття в одному з понад 70 клубів чи гуртків. Також на кампусі відбуваються регулярні фестивалі, концерти, вечірки, що теж дозволяють знайти нові знайомства. 

   

   

  Цікавитеся спортивними активностями? При університеті діє фітнес-центр, функціонують поля та спортивні майданчики чудової якості. Університет всіляко підтримує спортивні ініціативи й радо заохочує усіх до занять спортом.

   

   

  Академічне життя неможливе без досліджень. Інститут Слайго використовує результати своїх досліджень у економічній та соціальній сфері життя міста та країни. Усе це можливо завдяки наступним дослідницьким центрам, що діють при університеті:

  • The Centre for Environmental Research Innovation and Sustainability (CERIS )

  • Precision Engineering, Materials & Manufacturing research Centre  (The PEM Centre)

  • The Centre for Research in the Social Professions (CRiSP)

   

   

  Випускники університету завжди готові розпочати кар’єру у сфері, яку вони вивчали, адже університет дуже уважно слідкує за відповідністю програм навчання вимогам сучасного ринку праці. Саме тому  94% усіх випускників одразу працевлаштовуються після навчання.  Тим, хто потребує допомоги з пошуком роботи та кар’єрними змінами, приуніверситетський кар’єрний центр радо надасть свої послуги: допоможе оформити резюме, підкаже, як правильно проходити співбесіди, надасть поради стосовно руху кар’єрними сходинками. 

Розташування:

Університет знаходиться у невеликому портовому містечку Слайго. Місто розкинулося на березі океану у Західній Ірландії. Тут проживає всього 20 000 населення. 

 

Слайго має важливе економічне, історичне, культурне, індустріальне та комерційне значення для країни. Архітектурний ансамбль міста поєднує будівлі середньовіччя, 19 століття та сучасності. До того ж це місто завжди приваблювало туристів, тому що тут проходить відомий пішохідний маршрут з прекрасними краєвидами,  з яким пов’язані різноманітні літературні та культурні асоціації -  Wild Atlantic Way.


 

   

  Кампус університету - це сучасна будівля, яка має всі зручності для комфортного навчання. Проживання, яке пропонує університет, розташувалося неподалік від жвавого центру міста.  Невеликі розміри міста дозволяють неабияк заощаджувати кошти, адже не потрібно витрачатися на транспорт, дорогу їжу чи вартісні розваги, оренда у місті теж коштує не багато. Середовище в місті стимулює молодь до розвитку та дозволяє з комфортом проводити студентські роки й подальше життя.

   

Проживання:

Університет пропонує власне житло за вигідними цінами, з гарним розташуванням - поруч з університетом та центром міста. Резиденції знаходяться на відстані пішої прогулянки  - всього за 1 - 12 хвилин до кампуса. 

 

Проживання при університеті може отримати кожен студент, навіть якщо він і\чи його сім’я перебуває у скрутному фінансовому становищі. Для таких випадків існують гнучкі програми оплати житла.

 

Умови проживання у студентських містечках - чудові. Тут є пральні кімнати, охорона, розвинена інфраструктура (автобуси з та до автовокзалів та залізничних станцій), телебачення та Нетфлікс.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.