Maynooth University

Університет Мейнута - колегіальна інституція, заклад вищої освіти, який фокусується на гуманітарних, соціальних та природничих науках, і водночас гарантує якість досліджень та викладання.

 

 • Мейнут (передмістя Дубліна), Ірландія

 • Заснований у 1997 році

Цікаві факти:

 • Входить у четвірку національних університетів Ірландії

 • Maynooth University у 2019 році посів 43-є місце у світовому рейтингу університетів, молодших за 50 років згідно з Times Higher Education World University Rankings

 • Maynooth University визнаний одним з найкращих університетів світу (ТОП-350) та Європи (ТОП-200) за міжнародні зв’язки та перспективи 

 

   

Опис університету:

Формально університет Maynooth було створено у 1997 році, проте його коріння сягає ще 1795 року, коли виник коледж Святого Патріка. Таким чином цей університет входить до числа наймолодших, але водночас користується 200-річним досвідом та надбанням. Динамічність, швидкий розвиток, якість досліджень - це риси сучасного університету; проте, глибоко колегіальна інституційна етика та мікс дисциплін залишаються в університеті досить класичними для університету з історією.  

 

 

St. Patrick's College Maynooth - пращур Maynooth  University, діяв як духовна семінарія для майбутніх священиків. У середині 19 століття він став найбільшим закладом такого типу у світі. Через століття він був позбавлений урядової фінансової підтримки, тому став повністю незалежним. І вже згодом цей заклад вже з новою назвою приєднався до числа національних університетів Ірландії, що дозволило йому присвоювати наукові ступені.  

 

 

Сьогодні в Maynooth  University на програмах бакалаврату, магістратури та докторантури навчається близько 13,000 студентів з 90 країн. Університет пропонує свої ступені з гуманітарних, природничих та інженерних спеціальностей, включно з бізнесовими, правовими та педагогічними дисциплінами. До того ж університет відомий своєю міжнародною співпрацею та програмами обміну.

 

 

Напрямки навчання в університеті визначені наступними факультетами:

 

 • Maynooth University Faculty of Arts, Celtic Studies & Philosophy

 • Maynooth University Faculty of Social Sciences (включно з бізнес-школою)

 • Maynooth University Faculty of Science & Engineering

 

   

  Окрім навчання, університет займається також активною науковою діяльністю. Складні виклики 21 століття вимагають проведення досліджень у найрізноманітніших дисциплінах, тому університетом було створено окремі тематичні центри досліджень, що пов’язані з соціальними, природничо-технічними науками та мистецтвом. 

   

   

  Час в університеті призначений не лише для навчання, а й для саморозвитку, особистісного зростання, вдосконалення своїх умінь, пошуку друзів та розваг. Університет Мейнут пропонує для цього усі умови - понад 100 клубів та організацій за інтересами, активний Студентський союз, який організовує безліч заходів та вечірок. Тому не важливо, чи ви шукаєте пригод, чи відпочинку, чи спортивних активностей, чи інтелектуальних - студентське життя відкриє вам можливості для усього. 

   

   

  Випускники університету Мейнута мають певні переваги - можливість скористатися послугами кар’єрного центру при університеті, брати участь у тематичних заходах, користуватися кампусом і після завершення навчання та багато іншого. 

   

   

Розташування:

Університет розташувався за 25 км від Дубліна, в єдиному університетському містечку Ірландії - Мейнуті. Це місто відоме історії завдяки розкішному замку  Maynooth Castle та садибі Carton House - колишні місця правління герцогів Лайнстарських. Зокрема, згадки про великий кам’яний замок датуються ще 13 століттям.

 

 

 

 

Інші стародавні будівлі знаходяться зараз на території кампуса, хоча деякі з них були побудовані ще до створення університету, а частина з них виконана у стилі пізнього правління Георгів та в неоготичному стилі відродження. 

 

Каскад нових будівель належить авторству відомого британського архітектора 19 століття  - A.Пугіну.

 

  Сьогодні Мейнут - це невелике містечко з безліччю магазинчиків, ресторанів, пабів та клубів високої якості. Завдяки тому, що це місто є університетським, воно відоме своєю дружньою та теплою атмосферою. У місті завжди людно - усі біжать або на роботу, або на навчання, або на зустріч з друзями чи на шопінг. Не дивлячись на маленькі розміри міста, тут є широкий вибір місць, куди можна піти, незалежно від вашої мети.

   

  Оскільки Дублін знаходиться зовсім неподалік, коротка подорож потягом чи велосипедом приведе вас до найбільшого міста Ірландії, столиці країни, яка розкинулась на узбережжі Дублінської затоки. 

   

  Кампус Maynooth University  знаходиться у тихій сільській місцевості і складається з будівель 19 століття та сучасних кампусів для проживання, навчання, досліджень та занять спортом. Університет всіляко заохочує своїх студентів та працівників до активного способу життя, пропонуючи участь у спортивних гуртках та заняттях фітнесом. У центрі кампуса розташувалася університетська бібліотека.

  На території університету діє 6 закладів харчування, один з них, під назвою Students' Union Bar, пропонує їжу та напої студентам та викладачам університету, а ось Pugin Hall працює як їдальня з самообслуговуванням. 

   

  Дістатися до кампуса студентам, які проживають у Дубліні - зовсім не складно. Тут курсують і потяги, і автобуси, і сервіс CAR SHARING. А ті, хто живуть у Мейнуті - дістаються до університету пішки або на велосипеді.

   

Проживання:

Університет має свої резиденції, де проживають студенти. Зазвичай у резиденціях є кухня з усім необхідним обладнанням, їдальня, кімната для відпочинку, пральна кімната та вай-фай. Усі кімнати об’єднані в блоки (апартаменти) - по 3-5 одномісних кімнат з власним  душем та туалетом. У деяких резиденціях є двомісні кімнати, а подекуди ванну та туалет поділяють між собою 2-3 студентів. У деяких резиденціях є кімнати, обладнані для доступу людей на візках.  У резиденціях не дозволяється проживати тим, хто молодше 17 років.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.