Technological University Dublin

Technological University Dublin - перший технічний університет в Ірландії, з досвідом понад сотню років та найінноваційнішими підходами до навчання.  

 

 • Дублін, Ірландія

 • Заснований у 2019 році

Цікаві факти:

 

  • Тут навчається понад 28 500+ студентів, що дорівнює 13% усіх студентів у закладах вищої освіти в Ірландії 

  • Міжнародних студентів - понад 3,350

  • Має 3 кампуси - у Grangegorman, Blanchardstown і Tallaght

   

Опис університету:

Технічний університет Дубліна був заснований у січні 2019 року внаслідок 7-річної співпраці між 3 партнерськими інститутами  – Institute of Technology Blanchardstown, Dublin Institute of Technology і Institute of Technology Tallaght. Історія цих освітніх закладів розпочалася ще близько 130 років тому, проте TU Dublin став першим технічним університетом в Ірландії, чиї випускники відіграють важливу роль у формуванні інновацій, в економічному, соціальному, освітньому та культурному розвитку в межах країни та на міжнародному рівні в 21 столітті.

 

Сьогодні TU Dublin пропонує унікальний вибір програм та дисциплін, які проведуть вас від підготовчих курсів до випуску з бакалаврським, магістерським чи докторським ступенем. Новий університет має 3 кампуси - у центрі та в околицях  Дубліна - Blanchardstown та Tallaght. 

 

 

Попри технічну направленість університет пропонує досить широкий спектр спеціальностей:

 • Architecture, Built Environment

 • Art, Design, Media

 • Business, Law, Languages

 • Computing, Information Technology

 • Data Analytics, Mathematics

 • Engineering

 • Culinary, Hospitality, Tourism

 • Music and Drama

 • Science

 • Environment, Horticulture

 • Social Science, Education

 • Sports & Leisure

 

  Університет всіляко підтримує участь студентів у спортивних заходах і пропонує для цього найкращі умови. Тут тренуються студенти, які відчувають свій неабиякий потенціал до перемог та спортивних успіхів. Зокрема, університет пропонує елітну атлетичну програму для спортсменів. До того ж тут є всі сучасні умови для найефективніших тренувань - фітнес-центри, спортзали, студії, відкриті та закриті майданчики й поля - усе це і для студентів, і для працівників.

   

   

  Також, тут діє понад 40 спортивних клубів з найрізноманітніших видів спорту.

  Крім спортивних гуртків, університет пропонує долучитися до однієї чи кількох спільнот за інтересами - волонтерство, лекції, дебати, сценічна майстерність, вивчення мов, студентські медіа чи інші гуртки, пов’язані з певними дисциплінами.

   

  TU Dublin демонструє найсучасніші підходи до навчання та наукової діяльності.  Окрім створення дослідницьких центрів та інститутів, університет обрав для себе кілька тематичних кластерів, щоб зосередитися на найактуальніших дослідженнях:

  • Тема 1: Environment, Energy & Health

  • Тема 2: Information, Communications & Media Technologies

  • Тема 3: New Materials & Devices

  • Тема 4: Society, Culture & Enterprise

  При цьому студентів та науковців максимально заохочують до міждисциплінарних досліджень - на перетині мистецтва, природничих наук, інженерії, бізнесу та технологій. Такий підхід дозволяє створювати безліч корисних речей для соціуму та бізнесу.

   

  Варто також зазначити, що випускники університету часто зустрічаються разом, навіть якщо перебувають далеко за межами Ірландії. Мережа колишніх студентів досить велика та дружня.

Розташування:

Дублін - прекрасне місто для студентського життя. Це порт для відправки у подорож по всій країні та за її межі. Дублін знаходиться близько до моря і гір водночас, тому якщо шумні та гамірливі вулиці вам набриднуть, буде можливість сховатися на природі.

Населення Дубліна складає півтора мільйона людей, але при цьому місто відносно невелике та легке для орієнтування. Щороку сюди прибуває близько 100 000 студентів з усього світу. 

 

 

Дублін - це також магнетичний центр для митців різних жанрів - актори, художники, кулінари, комедіанти… Серед багатьох розваг, які пропонує столиця, є безліч галерей та музеїв, які часто пропонують безкоштовний вхід для своїх відвідувачів. Історичні будівлі, типу Дублінського замку, колишньої в’язниці Кілмаінхам Гол, поштового відділення GPO, переносять вас у минулі століття, а чисельні парки (Phoenix Park, the Botanic Gardens та St. Stephen’s Green), кав’ярні, ресторани, магазини -  дають змогу насолоджуватись теперішнім днем. 

 

Близько 28 000 студентів університету TU Dublin насолоджуються різномаїттям міста, навчаючись у центрі столиці, а також на периферії міста, в районах Blanchardstown та Tallaght. Всі кампуси легко доступні завдяки громадському транспорту та великій кількості паркомісць для машин та велосипедів.

 

  Наразі відбувається будівництво величезного кампуса у районі Grangegorman, що у центральному Дубліні. Це найбільший проект з освітнього розвитку в Європі. Цей кампус вже незабаром зможе прийняти близько 15  000 студентів. Університет всіляко заохочує своїх студентів використовувати екологічні методи пересування - громадський транспорт (автобуси, трамваї, поїзди), велосипед або ходити пішки. Центральне розташування найновітнішого кампуса дозволяє це робити завдяки чудовій інфраструктурі та продуманості маршрутів. 

   

  Ще один новітній кампус у районі Blanchardstown займає територію розміром 22,5 гектарів. Тут також діють найсучасніші лабораторії, лекторії, використовується сучасне обладнання та усе, що необхідне для проведення якісних майстер-класів, семінарів, лекцій. Тут є бібліотека, фітнес-центр, спортивні майданчики та заклади харчування і відпочинку. Дістатися до цього кампусу теж не складно, якщо використовувати карти та додатки з пошуку зручних маршрутів.

   

   

  Кампус Tallaght - це одна з провідних освітніх інституцій, яка діє вже близько 28 років, яка була раніше відома під назвою European Demonstration College for Technological Education. Кампус має акредитацію та членство у European Credit Transfer Scheme for Higher Education Awards і нагороджений міжнародною відзнакою Extended European Erasmus University Charter.  Сюди також можна легко дістатися або автобусом, або поїздом, або трамваєм, або машиною чи велосипедом.

   

Проживання:

Оскільки Дублін досить густонаселений, знайти проживання тут буває складно, тому варто займатися пошуками житла завчасно. Представники університету радять обирати житло неподалік від навчального кампуса, щоб витрачати менше часу та коштів на діставання до місця навчання. Найпопулярніші типи житла серед студентів - проживання в сім’ї, у студентському хабі або у приватному секторі.

 

Проживання у приймальній сім’ї - це найбільш вигідний та гнучкий варіант. Тиждень проживання у такому форматі коштує в середньому 140 євро, а також є можливість домовитися про сніданки та вечері за додаткову плату.

 

Проживання у резиденції - це найпопулярніший варіант житла для міжнародних студентів, адже він передбачає більше самостійності, але й відчуття себе частиною студентської спільноти. До того ж це значно вигідніше, ніж орендувати приватне житло, особливо у центрі міста.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.